Душеци

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.764
Поени од реакции
21.163
Ima nekoj iskustvo so naddusecite ili zastitnite prekrivki od somnia shop( komfy angel). Gledam tamu na sajtot ima i memory pena, i vakvi i takvi i onakvi. Stariot dusek e relativno dobar, ne e propadnat, so federi e no gorniot sloj kako da ja ima izgubeno mekosta ili taka nesto, pa se mislam so naddusek da mu ja povratam, ama neznam kakov. Pa ako ima nekoj iskustvo neka spodeli. Prilepcani ako ima prodavnica kaj vas kade mozi da se vidi i pipni oti podrugo e vo zivo, neka kazi. Sekako natamu odam cesto pa i ne mi e nekoj trosok ili problem.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Препорачајте проверени фирми за душеци со нормални цени за обичен смртник во Македонија, а да не морам да ја заложам куќата, како што е случај со душеците од Дормео :D
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.689
Поени од реакции
6.592
Препорачајте проверени фирми за душеци со нормални цени за обичен смртник во Македонија, а да не морам да ја заложам куќата, како што е случај со душеците од Дормео :D
Алмак Струмица.
 

Kanye.brt

Пропо
Член од
29 ноември 2019
Мислења
746
Поени од реакции
1.026
Препорачајте проверени фирми за душеци со нормални цени за обичен смртник во Македонија, а да не морам да ја заложам куќата, како што е случај со душеците од Дормео :D
Алмеро, Алегро
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
2.336
Поени од реакции
4.925
Порано имаше акција на Дормео за душеци со гаранција. Колку душеци се вратија мовлосани.
Еден си призна со жена му ко се ебеле почнала да прска она такозвано squirting на нашки незнам како е. Кога ќе изгуби контрола и ќе почне да прска и моч и она белана слуз и све.. Тоа чаршафи, тоа душек. топило све.
После ќе мовлоса. Е ќе мовлоса!
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.831
Поени од реакции
24.232
Дечки препорака за добри душеци 200x160?
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.831
Поени од реакции
24.232
За не многу пари, Comodita Memory, јас сум презадоволен!
Ако ми веруваш, спремен со пари тргнав да го земам Memory душекот.
Како што излагам од работа, колега ми го направи најсељачкиот муабет, "абе не зимај од Комодита, не ги бива."
На прашањето зашто не ги бива, не добив никакво објаснување, туку само дека биле од Косово хахаха.
И сега знаеш коа ќе ти направи некој second guessing без врска, и се мислам дали да го земам душекот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom