Душеци

Член од
8 февруари 2021
Мислења
106
Поени од реакции
32
Ако ми веруваш, спремен со пари тргнав да го земам Memory душекот.
Како што излагам од работа, колега ми го направи најсељачкиот муабет, "абе не зимај од Комодита, не ги бива."
На прашањето зашто не ги бива, не добив никакво објаснување, туку само дека биле од Косово хахаха.
И сега знаеш коа ќе ти направи некој second guessing без врска, и се мислам дали да го земам душекот.
Го зема ли?
 
Член од
19 септември 2018
Мислења
25
Поени од реакции
13
Дечки едно мислење за амеро виско лајн или за симпо со надушек
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
2.787
Поени од реакции
4.372
Најисплатливо е ефтин душек и да го мењаш на секои 4-5 години...

Пошо скапиот исто толку му е животот, макс 10 години
 

smole

Ѕверотилук
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.692
Поени од реакции
287
А од каде дај препорака
Од овде види а нарачај во нивната продавница во Градски ѕид, на крај на Партизанска. Работат 10-18ч пон - пет. Јас нарачав Ерго педик 190х90 за 13.800 ден, се чека макс 20 работни дена за испорака. На лежење ни се виде ок у салон.

Најисплатливо е ефтин душек и да го мењаш на секои 4-5 години...

Пошо скапиот исто толку му е животот, макс 10 години
Неточно, имам Фили Филипович 11-та година, го платив 24.000 ден и уште е добар. Кристина Дамил ги продаваа, сега ќе ги продаваат Југоекспорт стил, и сигурно цените ќе бидат плафон, за жал.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom