Дали лепите постери во вашата соба?

Mj

Маестро
Член од
25 јануари 2008
Мислења
754
Поени од реакции
212
Имам од NBA доста бидејќи порано читав доста Шоутајм.Можеби некој се сеќава на тоа списание мн закон беше.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
многу сакам постери...можеби е поради фактот дека никогаш не сум имал испозалепено по цела соба пошто моите не ме пуштаа..
Истото и кај мене е, ама овоа лето цела соба ја лепам со постери па колку сака нека крека мама:helou::baeh:
 
Член од
10 април 2009
Мислења
337
Поени од реакции
16
Имам две фиоки полни со постери али се едни исти ми стојат залепени зашо ме мрзи да ги сменам хаха=)
Сакам постер од Еванесенс......ама нигде не даваат вааааааааааааа=[
 

Мале4ка

Вештерка
Член од
1 ноември 2008
Мислења
41
Поени од реакции
2
Порано лепев btw ѕидот не се гледаше од постери ама сега послабо. Може да залепам некој на вратата од мојата соба или на регалот.
 

Македон91

Благородник
Член од
21 јануари 2009
Мислења
2.134
Поени од реакции
120
Порано (од 5то до 8мо) редовно ги лепев од Наш Свет и од Тин Шема. Сега немам таква желба ниту ми е интересно тоа.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Лепев ко помал... после ми се врати навиката заедно со новите тазе мувлосани ѕидови во изнајмениот стан, кои мораа некако да се покријат :pipi:
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Имав порано од Чикаго Булс некои постери, и од фудбалери, сега имам само еден и стои од што ме мрзи да го симнувам, од бугарска пејачка Галена :tv:
 
Член од
12 декември 2008
Мислења
1.553
Поени од реакции
101
Имам залепено уште од пред 3-4 години само од фудбал и од тогаш немам залепено:)vozbud:се разбира Челзи и Милан:vozbud:)иако имам и постери од други клубови не ги дискриминирам другите.
 
O

Out Boy

Гостин
До втора-трта средно имав баајѓи постери по ѕидовите: Анестејжа, Бијонсе, Тоше, Бекам... Одамна се разделив од нив.. Сега наместо нив во рамка ми стојат неколку дипломи од карате и неколку огромни мапи.
 
J

JOEY JORDISON

Гостин
SLIPKNOT НА цел ѕид не планирам да ги вадам сер ду сум жив :toe::drk::drk:
 

Вештица

love&reason
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
856
На врата стои голем постер од Картмен - Саутпарк. Кој бил во Југотон може го знае. Има доста неговимоменти и легендарното ,He`s not fat, just big boned"
Тоа не можев да го пропуштам
 
Член од
3 јули 2008
Мислења
245
Поени од реакции
9
Од мала лепам постери по ѕидовите, и уште ми стојат постерите од Млади Бунтовници...и не размислувам да ги вадам.Си ја сакам собата таква:pipi:
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
Имам еден тон, ама не сум се осмелил ради естетски причини.
Брат ми на вратата одвнатре на детската го има залепено Еминем.
Но од голема почит кон него не се осмелувам да го одлепам.
А да, и од Тоше над ПИСИ.

Едвај најдов од Micha Barton, ама немам уште одредено каде да го ставам. :cry:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom