POWER-MKD
Последна активност:
27 мај 2019
Член од:
1 март 2008
Мислења:
4.716
Допаѓања:
612
Поени од трофеи:
180
Пол:
Машко

Сподели преку:

POWER-MKD

Per aspera ad astra, Машко

Последна активност:
27 мај 2019
  1. Kallista
   Kallista
   Уште ја чекам свеќата од 500че. :D
   1. POWER-MKD
    POWER-MKD
    Прво саат од 400 евра :D
    22 јули 2013
   2. Kallista
    Kallista
    -.-
    22 јули 2013
  2. Kallista
   Kallista
   Целуфки.
   1. POWER-MKD
    POWER-MKD
    Гољами целуфки и љубовни преживјавана до теб :*
    Многу лубов, ксмет и штастие.
    12 март 2013
    На Amateur му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Kallista
   Kallista
   Е....
   1. На POWER-MKD му/ѝ се допаѓа ова.
   2. POWER-MKD
    POWER-MKD
    и...?
    21 февруари 2013
   3. Kallista
    Kallista
    -.- Боже, Боже...
    21 февруари 2013
  4. King B
   King B
   сликава на профил, позната ми е:)
   1. POWER-MKD
    POWER-MKD
    Да? од?
    8 август 2012
   2. King B
   3. POWER-MKD
    POWER-MKD
    Ете...демек личел на мене дечково на сликава, затоа ми е бог знае од кога.
    8 август 2012
  5. Tonchie
   Tonchie
   Имаш девојка, иначе ќе те карав за ова Виолета од Велес. Сатори и беше никот, сега е Blue buttons
   1. POWER-MKD
    POWER-MKD
    Да, да ете сега ми текна :)
    11 декември 2011
  6. Saladin
   Saladin
   Сине.... Ај знаеш.
   Патем како си ме насмеал со „луѓето од кафана“.
   1. POWER-MKD
    POWER-MKD
    Потсетување - Психоанализа :)
    11 декември 2011
  7. Филозофка
   Филозофка
   ОК фала ти многу, чекам поздрав
  8. Филозофка
   Филозофка
   Колега ај те молам прати ми го договорот за стажирање.
   1. POWER-MKD
    POWER-MKD
    Го немам у пишана форма, да го копирам од правник8 па ќе ти го пратам поручек.
    30 септември 2011
  9. rossonerka
   rossonerka
   Слушам за частење си бил. Ај за арно за убо нек се угоде па и едно убаво договорче да си потпишеш за брзо време ;)
   1. POWER-MKD
    POWER-MKD
    Благодариме за честитките :) За се има време, сега за сега е добро, слушаат децата :)
    23 септември 2011
  10. Saladin
   Saladin
   Знам дека забораив некој во списакот а тоа е princess of evil. Во овој случај Lawrence Fishburn.
   1. POWER-MKD
    POWER-MKD
    Гррр...ти реков и Л и Ф има :D 6-7 души се до сеа.
    22 септември 2011
   2. Saladin
    Saladin
    И тоа фина фела људи
    22 септември 2011
   3. POWER-MKD
    POWER-MKD
    Да,да добри се.
    22 септември 2011
  11. Saladin
   Saladin
   Пиши го бројот, можда ја го знам.
   1. POWER-MKD
    POWER-MKD
    070 220 196
    31 август 2011
   2. Saladin
    Saladin
    Number not found
    31 август 2011
  12. Мартин`
   Мартин`
   Ај гледам изгледа на Правен си и разбираш добро.. па ме интересира што е казната ако те фатат со запалена бакља во јавност ?
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. POWER-MKD
    POWER-MKD
    Ако е организирано, пријавено немаш проблем, ама сеа сам да земеш да палиш, сакал-неќел може да те заебаваат полицајци.
    29 август 2011
   3. Мартин`
    Мартин`
    Океј фала. Значи на прослава не пријавена неможеш, а кога е пријавено можеш .. фала уште еднаш.

    А што е казната уствари ако запапалиш на не пријавен настан ?
    29 август 2011
   4. POWER-MKD
    POWER-MKD
    Ќе го третираат за прекршок гарант. Сеа точно колку ќе ти дае не можеш да знаеш, али сосе процедури, матљања по станици, малце шамари...заеби, не прај глупости, не ти се исплати за 1 минута горење на баклија.
    29 август 2011
  13. Tetro
   Tetro
   1. Tetro
    Tetro
    Аи чудно, проработи сега. :/
    29 август 2011
   2. POWER-MKD
    POWER-MKD
    Работи,работи :)
    29 август 2011
  14. bebush
   bebush
   Срамота што не ја знаеш, кога секој ебан пат коа идеш да ја видиш својата девојка, ја поминуваш таа улица.
   1. POWER-MKD
    POWER-MKD
    Оњцо, ти си на Партизанска, од кај да знам дека ВГ е таа кај Тинекс :D
    28 август 2011
  15. Saladin
   Saladin
   “Или да“. Good one:D
   1. POWER-MKD
    14 август 2011
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  24 год. Скопје,Македонија

  Совладување правни науки, зафрканции, политика (малку), презентирање манири пред други луѓе :)

  Потпис

  :cautious: