Дали лепите постери во вашата соба?

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Порано имав од фудбал и слично и по ѕидови и по вратата од собата. Ама ми го фарбаа станот и тие од ѕидовите ги тргнав, а тие на вратата ми стојат. Ме мрзи да ги тргам плус даваат некоја убавина на собата и на вратата.
 

LiGLaTa

PartY AnimaL =)
Член од
10 јуни 2008
Мислења
310
Поени од реакции
10
Имамм :pos2: Постеривее можеби се постари и од мене :kesa: ЛОЛ убавии Ми се и не ги вадааММ... ќе се извадат сами кога ќе се одлепат.. :tapp:
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Едно време имав низ целата соба но ги извадив
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Порано цела соба ми беше излепена со постери. Еден ден се изнервирав и сите ги извадив. Глупа работа се постерите.
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
65
Во времето на Млади Бунтовници цела соба ми беше исполепена со сликички и постери,собирав се и сешто со нив амаааа еден ден мојот паметен брат ми ги испокинал сите постери и албумот и кога се вратив дома....немав воздух од плачење,ќе го убиев!И од тогаш сфатив дека само можам да се нервирам зошто селотејпот не ми лепи убаво и на секој 3 минути ги прелепувам,не лепам ни па ќе помислам да лепам!!!Наредно нешто што ќе биде слика на ѕидот можеби ќе биде некоја убава фотографија од мене и брат ми!:baeh:
 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
Цела соба ми е со женски хероини од компјутерските игри, стадиони ширум светот, и еден огромен постер од Within Temptation=).
 

blaster1

Искусен Кајганџија
Член од
16 декември 2008
Мислења
777
Поени од реакции
26
Не.На ништо нема да ми личи собата.
:salut:
 

lile_rock

Олд сКул...хD
Член од
22 јуни 2007
Мислења
902
Поени од реакции
7
Порано цела соба ми беше со постери...
А сега од Че Гевара имам голем постер и од Мејден плакатот за концертот...:):):)
 
Член од
6 февруари 2008
Мислења
1.272
Поени од реакции
229
Голема ми е собава да е цела со постери ама имам од Ози, 2 постери од Пантера, Боб Марли, и онакви сечени од Kerrang, Guitar World... :)
 

k@z@n

RS power
Член од
3 март 2008
Мислења
997
Поени од реакции
53
Да цела соба ми со постери вака поубаво ми изгледа..
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.928
Поени од реакции
486
До пред година две цела соба ми беше со постери, ама дојде лето и почнаа да влегуваат бубачки во собата (нормална појава за лето) и да се кријат зад постерите. И бидејќи ме мрзеше да ги чекам да излезат за да им пресудам :violent1: решив да ги тргнам сите постери, освен еден кој ми е онака баш најомилен и кој остана во собата (не заради друго, туку и бубачките да имаат шанса да се кријат).
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
никогаш не ми било предизвик да лепам постери по соба, ни како мала, едноставно ми беше глупаво:toe:
 

Kika-17

Trouble maker
Член од
21 декември 2008
Мислења
240
Поени од реакции
5
Лепам многу постери ама татко ми ми вели дека ке почнел да се лупи зидот од толку постери и такви некои глупости :pos2:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
75
Поени од реакции
2
Врата ми е излепена, а инаку по ѕидови не... некако не ми одговара, имам 3 слики на ѕид па плус постери, многу е
 

Kajgana Shop

На врв Bottom