Дали лепите постери во вашата соба?

●Mαrια...«3*

♥ 3 ♥
Член од
3 април 2009
Мислења
692
Поени од реакции
68
Порано лепев но повеќе не..
Собата ми е многу поубава без постери.. :pipi:
 
Член од
24 мај 2009
Мислења
131
Поени од реакции
6
Леле....:smeshko:Не! :nenene: Порано да, едно време се мислев каква боја ми е ѕидот пошто цел беше исполепен, ама сега..некако ми е глупа помислата да имам постер од..незнам...Beyonce или Rihanna...мислам...:lud:
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.696
Поени од реакции
4.871
Јок ... само календари имам по ѕидов
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
721
Поени од реакции
40
ДА порано цела соба ми беше со постери ама више станаа досадни и сега немам ни еден.
 

Borce Kolca

перендиче
Член од
25 мај 2009
Мислења
90
Поени од реакции
1
најдобар постер кој го имам во соба ми е од еминем
 

MaR

Член од
10 октомври 2008
Мислења
7
Поени од реакции
0
Porano da, gi sobirav od segde negde posterite i gi lepev u soba, duri imase i periodi koga sekoe delce od zidot bese ispolneto so sliki od moite omileni likovi, najcesto toa bea muzicki grupi, denes slikata e poinakva, zidovite ce prazni, a letovo ce gi ispolnim so po nekoj crtez i taka, sakam promeni i taka
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Не,глупо ми изгледа кога целата соба е со постери.
 
Член од
17 јуни 2009
Мислења
84
Поени од реакции
3
На ѕидовите немам залепено ништо, само чат-пат на вратата од собата лепам некои исечоци од весници и такви глупости :)
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Ги одлепив сите постери и немам намера да лепам нови.
 
Член од
11 јануари 2009
Мислења
722
Поени од реакции
90
уште поодамна цела соба ми беше со постери од фудбалери и кога сватив дека лошо изгледа собата ги извадив :vozbud:
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
248
Поени од реакции
13
порано да, сеа воопшто. мразам додатоци на ѕидовиве кога имам:)
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
261
Поени од реакции
28
Порано немаше место на ѕидот од постери, ми фалеше уште на таванот да почнам да лепам, а сега имам само два и не планирам повеќе да ставам... ми пројде меракот :toe:
 
Член од
9 јануари 2009
Мислења
188
Поени од реакции
72
да, овие сега шо ми се се залепени пред 2-3 години (со некои измени, нормално :D)

имам пробано без постери (со некоја слика онака) ама не можам, глупо ми е, мора да ми бидат пополнети ѕидовите :D



постеро шо не се познава е од Ramones :)
 
D

dh00|

Гостин
ѕидовите ми се пополнети, поубаво ми изгледаат така:pipi: исто така и на вратата (од двете страни) имам залепено постери:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom