Apokalipto
Последна активност:
20 мај 2017
Член од:
4 март 2007
Мислења:
15.579
Допаѓања:
2.570
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко

Сподели преку:

Apokalipto

(М), Машко

Последна активност:
20 мај 2017
    1. Pakovic
      Pakovic
      Апокалипто ке сакаш ли да ми го испратис во пп тој прирачникот за кози бидејки јас имам своја фарма па сум во некои планови на проширување и зголемување??
      Фала ти поздрав
    2. wicked_1
      wicked_1
      ми држиш grudge уште од коа те цитирав у подфорумот за филм, obviously. :D
      no haterino pls.
      1. Погледнете ги претходните коментари...
      2. Apokalipto
        Apokalipto
        епа е нашол некој што замарал па го направил тој иконографик, сеедно, малку лудо ми е да се занимавам со тоа до крајности
        7 април 2015
      3. wicked_1
        wicked_1
        не али сериозно, некои теории ми изгледаат како провокација на здрав разум :-/
        7 април 2015
      4. Apokalipto
        Apokalipto
        има моменти, како кога едно време лоботомија беше толку спомнуван термин за сите кои идеа контра што им го забранив зборот за користење
        7 април 2015
    3. jjjasee
    4. Goxyto
      Goxyto
      Од шо филм ти е аватарот? Шерлок? Пинокио?
      1. Apokalipto
        Apokalipto
        Abraham Lincoln the vampire killer
        12 декември 2013
      2. Goxyto
        Goxyto
        Ваоооо, Абрахам Линколн, must be a real story with vampires. :-D

        Фала.
        12 декември 2013
    5. Prilep4an4e
      Prilep4an4e
      Те обожавам ! <3
    6. wot
      wot
      Ti go obozavam podforumot ponekogas znaes.. :D
      1. Apokalipto
        Apokalipto
        Ќути... 3 мин зјапам во монитор и правам фаци... :D
        28 февруари 2013
      2. wot
        wot
        a obozavam plus sto site se nekako seriozni I zainteresirani xD
        28 февруари 2013
      3. Apokalipto
        Apokalipto
        protrolls :D
        28 февруари 2013
    7. Шкорпион
      Шкорпион
      Дали може да се отвори посебна тема за Фермиевиот Парадокс? Дискусиите кои се во темата за вонземјани која веќе постои се сведуваат на верувам/не верувам, и некои новости од областа на UFO/ET светот (што мислам бара своја тема посебно, за новини).
      1. Apokalipto
        Apokalipto
        pali
        23 февруари 2013
    8. Шкорпион
      Шкорпион
      Дај бе во темана за изјавана на Медведев удри малку стап, ептен се опуштија со заебанции. Без разлика дали е вистина или не, и недостасува дискусија на темата. Ако треба на два поста нека остане, ама нека се квалитетни, што придонесуваат за дискусијата, не вака ...
    9. Werther
      Werther
      Друже дај да те праиме модератор и на религија.бива ли?
      1. Погледнете ги претходните коментари...
      2. Werther
        Werther
        Eпа што си се уплашил тогаш?

        Немаме гајле,ти модератор,ние атеистите среќни.

        :D
        4 јануари 2013
      3. Apokalipto
        Apokalipto
        barem od vas covek na raat ke e :D ...nema da zabeguvate so radosni temi za konvertiti hahaha
        4 јануари 2013
      4. Werther
        Werther
        Ќе има акција.Мистерии тапа е,мислам нема толку колење,мирно е.

        Во религија ќе се скинеш од смеење,е сега и има малку повеќе работа,ама ќе се снајдеш.

        :D
        4 јануари 2013
    10. Cresevo
      Cresevo
      Имаш уште од јаболката да правиме бизнис?
      1. Apokalipto
        Apokalipto
        ima kolku sakas
        7 ноември 2012
    11. Almala
      Almala
      па таман пишуев нешо, ме затвори :-(
    12. Cresevo
    13. ManowaR
      ManowaR
      Како е бе пријател, остреш ли се за утре? :)
      1. Apokalipto
        Apokalipto
        решена е таа :P
        28 октомври 2012
    14. Шкорпион
      Шкорпион
      Зошто ми ја нема темата што ја отворив?
      1. Погледнете ги претходните коментари...
      2. Шкорпион
        Шкорпион
        Па Леандра кажа дека некој ја избришал, сега кој освен тебе не знам, само ти си модератор (сега за сега) на Мистерии подфорумов. Инаку јас арен сум, фала на прашање :D, ти?
        29 октомври 2012
      3. Apokalipto
        Apokalipto
        bom bon a :D
        29 октомври 2012
      4. Шкорпион
        Шкорпион
        Баш! :)
        29 октомври 2012
    15. Goxyto
      Goxyto
      Hey, I just met you and this is crazy
      But today is your birthday you lazy
      So stand up and cheer yourself
      And blow some candles well xD
  • Вчитување...
  • Вчитување...
  • За мене

    Пол:
    Машко
    релативно млад.

    Македонија до Токија, дробење слама, Манчестер Јунајтед!, куча посо, посо куча...

    Потпис

    _ [] X