Apokalipto
Последна активност:
20 мај 2017
Член од:
4 март 2007
Мислења:
15.579
Допаѓања:
2.569
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко

Сподели преку:

Apokalipto

(М), Машко

Последна активност:
20 мај 2017
  1. Pakovic
   Pakovic
   Апокалипто ке сакаш ли да ми го испратис во пп тој прирачникот за кози бидејки јас имам своја фарма па сум во некои планови на проширување и зголемување??
   Фала ти поздрав
  2. wicked_1
   wicked_1
   ми држиш grudge уште од коа те цитирав у подфорумот за филм, obviously. :D
   no haterino pls.
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Apokalipto
    Apokalipto
    епа е нашол некој што замарал па го направил тој иконографик, сеедно, малку лудо ми е да се занимавам со тоа до крајности
    7 април 2015
   3. wicked_1
    wicked_1
    не али сериозно, некои теории ми изгледаат како провокација на здрав разум :-/
    7 април 2015
   4. Apokalipto
    Apokalipto
    има моменти, како кога едно време лоботомија беше толку спомнуван термин за сите кои идеа контра што им го забранив зборот за користење
    7 април 2015
  3. jjjasee
  4. Goxyto
   Goxyto
   Од шо филм ти е аватарот? Шерлок? Пинокио?
   1. Apokalipto
    Apokalipto
    Abraham Lincoln the vampire killer
    12 декември 2013
   2. Goxyto
    Goxyto
    Ваоооо, Абрахам Линколн, must be a real story with vampires. :-D

    Фала.
    12 декември 2013
  5. Prilep4an4e
   Prilep4an4e
   Те обожавам ! <3
  6. wot
   wot
   Ti go obozavam podforumot ponekogas znaes.. :D
   1. Apokalipto
    Apokalipto
    Ќути... 3 мин зјапам во монитор и правам фаци... :D
    28 февруари 2013
   2. wot
    wot
    a obozavam plus sto site se nekako seriozni I zainteresirani xD
    28 февруари 2013
   3. Apokalipto
    Apokalipto
    protrolls :D
    28 февруари 2013
  7. Шкорпион
   Шкорпион
   Дали може да се отвори посебна тема за Фермиевиот Парадокс? Дискусиите кои се во темата за вонземјани која веќе постои се сведуваат на верувам/не верувам, и некои новости од областа на UFO/ET светот (што мислам бара своја тема посебно, за новини).
   1. Apokalipto
    Apokalipto
    pali
    23 февруари 2013
  8. Шкорпион
   Шкорпион
   Дај бе во темана за изјавана на Медведев удри малку стап, ептен се опуштија со заебанции. Без разлика дали е вистина или не, и недостасува дискусија на темата. Ако треба на два поста нека остане, ама нека се квалитетни, што придонесуваат за дискусијата, не вака ...
  9. Werther
   Werther
   Друже дај да те праиме модератор и на религија.бива ли?
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Werther
    Werther
    Eпа што си се уплашил тогаш?

    Немаме гајле,ти модератор,ние атеистите среќни.

    :D
    4 јануари 2013
   3. Apokalipto
    Apokalipto
    barem od vas covek na raat ke e :D ...nema da zabeguvate so radosni temi za konvertiti hahaha
    4 јануари 2013
   4. Werther
    Werther
    Ќе има акција.Мистерии тапа е,мислам нема толку колење,мирно е.

    Во религија ќе се скинеш од смеење,е сега и има малку повеќе работа,ама ќе се снајдеш.

    :D
    4 јануари 2013
  10. Cresevo
   Cresevo
   Имаш уште од јаболката да правиме бизнис?
   1. Apokalipto
    Apokalipto
    ima kolku sakas
    7 ноември 2012
  11. Almala
   Almala
   па таман пишуев нешо, ме затвори :-(
  12. Cresevo
  13. ManowaR
   ManowaR
   Како е бе пријател, остреш ли се за утре? :)
   1. Apokalipto
    Apokalipto
    решена е таа :P
    28 октомври 2012
  14. Шкорпион
   Шкорпион
   Зошто ми ја нема темата што ја отворив?
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Шкорпион
    Шкорпион
    Па Леандра кажа дека некој ја избришал, сега кој освен тебе не знам, само ти си модератор (сега за сега) на Мистерии подфорумов. Инаку јас арен сум, фала на прашање :D, ти?
    29 октомври 2012
   3. Apokalipto
    Apokalipto
    bom bon a :D
    29 октомври 2012
   4. Шкорпион
    Шкорпион
    Баш! :)
    29 октомври 2012
  15. Goxyto
   Goxyto
   Hey, I just met you and this is crazy
   But today is your birthday you lazy
   So stand up and cheer yourself
   And blow some candles well xD
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  релативно млад.

  Македонија до Токија, дробење слама, Манчестер Јунајтед!, куча посо, посо куча...

  Потпис

  _ [] X