Mj
Поени од реакции
212

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • S
  Mj
  Mj
  Stef може да се постигнат добри резултати со тој внес на протеин, но Шварц бутал големи количини на јајца и стекови и верувам дека дневниот внес на протеин му бил над 300гр, околу 3 пати по кг. Ќе ти пратам ПП сега.
  S
  Stef Bachatero
  Поврзаноста на растот со мускулите е со IGF-1 и инсулин.
  Затоа и таа студија ти ја пишав.
  Има нови студии и да ако луѓето порано имале некој стандарди може да зачувале повеќе време и да се слушаат научните тврдења.
  T
  Извини сега, јас како ретардирано мало дете кое не знае ништо... Асуц знам кај е, ама не знам од која страна е кафулето. :) Хелп еден вака, лево-десно? Фала.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom