Бокс

Член од
6 јануари 2020
Мислења
326
Поени од реакции
320
Нема, DAZN ги имаат правата интернационално а Sky Box Office односно PPV за UK.
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
На Sky Box Office е плати па гледај, ова DAZN е најповолно за 2 долари, па после Cancel на претплатата.

Дечки најдов линк од пиратски стрим, не знам дали е дозволено овде да го ставам затоа кој сака пишете ПП и ќе ви пратам.
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
Аа да, ако имаш ИПТВ. Али фаќа Sky Box Office IPTV? Бидејки тоа е позади PPV, не е обичен канал. Не е на обичен Sky.
Да да, ИПТВ, ги имам сите Sky вклучително и Box Office ама како што кажа PPV е и оди само еден скринсејвер камин со мачка што спие покрај него.

Иначе пишав и погоре имам пиратски стрим од DAZN, пратете ПП кој сака.
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.111
Поени од реакции
8.899
Да да, ИПТВ, ги имам сите Sky вклучително и Box Office ама како што кажа PPV е и оди само еден скринсејвер камин со мачка што спие покрај него.

Иначе пишав и погоре имам пиратски стрим од DAZN, пратете ПП кој сака.
nezz kakov iptv i lista koristis, ama na toj sto go imam jas, ima Dazn tv od nekolku zemji
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Премногу спушти на килажа Џошуа, можеби беше потромав, ама вака како да изгуби јачина на удар. Мастерклас перформанс на Усик, се надевам дека има клаузула за уште една борба, ќе биде интересно.
 
Член од
6 јануари 2020
Мислења
326
Поени од реакции
320
Премногу спушти на килажа Џошуа, можеби беше потромав, ама вака како да изгуби јачина на удар. Мастерклас перформанс на Усик, се надевам дека има клаузула за уште една борба, ќе биде интересно.
Има клаузула за реванш, но прашање е дали Џошуа ќе ја активира. Би требало да ја активира, нема што друго да прави во спортот ако не ги врати појасите.
 
Член од
14 август 2019
Мислења
23
Поени од реакции
30
Приметивте дека во последната рунда ѕвончето заѕвони едно 5-6 секунди порано? Џошуа беше готов и го спасија од сигурен ТКО само колку мечот да се решава преку судиска одлука
 
Член од
6 јануари 2020
Мислења
326
Поени од реакции
320
Приметивте дека во последната рунда ѕвончето заѕвони едно 5-6 секунди порано? Џошуа беше готов и го спасија од сигурен ТКО само колку мечот да се решава преку судиска одлука
Читав за ова, во ред било ѕвончето, ТВ тајмерот бил грешка.
 
Член од
6 јануари 2020
Мислења
326
Поени од реакции
320


Овој викенд, Фјури vs Вајлдер III. Има голема драма овој трет меч послем сите обвинувања на Вајлдер дека Фјури мамел со ракавиците и дека Вајдер бил издрогиран од страна на својот тренер.

Се надевам дека ќе се заклучи оваа сага со овој меч и ќе го видиме победникот, највероатно Фјури, против победниот од Џошуа vs Усик 2 за сите појаси.

Исто така се надевам дека Телма ќе вршат пренос.
 

Stef_12

Player hater
Член од
15 јануари 2009
Мислења
933
Поени од реакции
372
Ќе има ли на Телма , Фјури , Вајлдер?.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom