nE0n1nja
Поени од реакции
3.270

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Од што ти е потписов? Познато ми изгледа ама не знам од што е :/
  nE0n1nja
  nE0n1nja
  Metal Slug, флиперска игрица.
  Ти стигна Алиенварето? :D
  nE0n1nja
  nE0n1nja
  Не бе уште ми нема стигнато, ми рекоа за неколку недели ќе стигнело, и плус снежниве бури ја успорија работата :/ Али ќе стигне кај и да е :)
  Беше ли во овој Арми Шопов што ти кажав?
  Јас денес бев и имаше урбан камо од сите броеви, 1600 ден мислам дека беа, плус има и капчиња, маици ппо кратки ракави, јакна и кошули, со истата шара.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: nE0n1nja
  nE0n1nja
  nE0n1nja
  Да, баш вчера бев, многу е добра продавницата, си земав панталони и една маица по кратки, као ЕБР сум сеа :)
  Holy Temple
  Holy Temple
  Како бе не ја знаеш, од 2010 е отворена?
  Инаку ЕБР имаат дигиталки
  nE0n1nja
  nE0n1nja
  па не ми текнало порано вакви паталони да барам, ама сеа знам. За импакт шоп знаев, ама немаа урбан, иначе и тамо исти цени има.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom