Stef_12
Поени од реакции
185

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Да билдам џабе постови на форумов не ми е целта, а и нема тебе да ти се правдам колку знам и колку незнам за хип-хоп.... има таму да ги најдиш сите мо мислења види си прочитај си.... јас го сакам Тупак, со него растев ама вистината секогаш има 2 страи и не е лошо да се знај и другата.... се шо пишав е вистина и јас самио малце се разочарав дека е така али сепак то е то... пак тупак че го ценат како најдобар
    В
    Може да знам дали ми даде зеленко или црвенко? :) Дека сиво се покажува...
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom