Бокс

Член од
6 јануари 2020
Мислења
196
Поени од реакции
184
Можеби и Џошуа со Усик ке биде следна
Да ништо чудно али мислам дека Џошуа ќе го батали тој појас и нема да го брани за да премине директно на Фјури. А Усик можеби против Џојс ќе се борат за појасот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom