123456
Поени од реакции
8.154

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Зошто се појавуваа низ филмот телата а не кој ги убил.
  Хоуп
  Хоуп
  Од темата го виде? Јак беше крајот ептен, филмот не толку многу нели :))
  123456
  123456
  Да од темата го видов и го гледав уште во саботата, имаше досадни моменти ама азиска работа, ептен мерак ми направи, ама па мислев девојката ке биде жива ама ништо не бидна од тоа, ист како Шесто Сетило би требало да си го гледала тој ?
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Хоуп
  Хоуп
  Хоуп
  Да да. Не беше нај нај овој само крајот му е ок ама тие од првиот пост се добри ептен некој од нив гледај ;)
  Иксбоксот, чипуван е ?
  И дали ти е игран дома или у играчница
  123456
  123456
  cipuvan, domasno igranje
  Марли
  Марли
  од белите или црните ??
  и кажи дали ти е ласерот менува, и чистен одвреме навреме :)
  123456
  123456
  ni menuvan ni cisten dali 20 pati do sea go imam igrano
  Се нашле Mакедонец и грк во Индија и гркот на Mакедонецот му вели: - Леле колку е мал светов, а македонецов му одговара: - Светов не е мал туку Македонија е голема.
  Другар, потсмири се малце со навредите и пцуењето, да немаме проблеми.
  A
  хаха оки де реков може имам нешто пропуштено ако е така сите вести се повторуваат на подфорум па на секој ако реплицираш со добро утро ехеее:D оки my mistake
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom