kazioX
Поени од реакции
10.552

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Мајско дете. :) Среќен роденден, за маалце иста дата би ни била. И паметно она со алкохолот. (y)
  Сега кога си резидент оф д моуст глориоус сити ин д врлд, почни да доаѓаш на заеднички следења Ливерпул :)
  Тоа е кога не мислиш outside the box. Јас сам си ја напишав песната за во алманах :D
  И јас се избричив после точно два месеци хахаха Осеќам некоја огромна свежина на лицето :D
  kazioX
  kazioX
  Мене ми е ептен чудно вака, некако се навикнав да бидам со брада, се осеќам како мало дете сега. :D
  Нема потреба од цитирање, твојот пост е таму кај што треба :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: kazioX
  kazioX
  kazioX
  Мило ми е што успеав да те насмеам :)
  не згреши што дојде, нели? :)
  kazioX
  kazioX
  во никој случај, до сега не сум гледал натпревар на Ливерпул заедно со толку многу фанови :)
  RickyLFC9
  RickyLFC9
  епа баш ми е мило, пошто знам како е да идеш у друг град, па тапа да си пројдеш и да мислиш џабе си ги фрлил парите. Али супер чим не е така :)
  kazioX
  kazioX
  за вакви работи не жалам пари :)
  другар да не заборавиш тим да си пишеш за следно коло, утре е
  kazioX
  kazioX
  кажав дека ќе биде Свонси, пак ќе напишам.
  I
  Ilumious
  ne sum videla :D sorry
  kazioX
  Извини што пречам ама сакам да ти кажам дека имаш браво за аватарот :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom