A
Поени од реакции
4.134

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Значи како ме збунуваш со аватарот, иста боја како мојата, само буквата е наопаку :D
  Има објави кои двапати ги читам и си велам: кога сум го пишала ова? :D
  Жив си бе фацо? Ни на Фб не можам да те најдам, странција си уште? /суги е
  Bitcoin
  Bitcoin
  Да се обидам уште еднаш после 3-4 години... ЖИВ СИИИИ? :D
  A
  A__
  Ooooo jeste da.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Bitcoin
  Иначе на кој форуми ги читаш тие смешките за техничка поддршка?Ако не е тајна кажи...
  Сега бидејќи викенд...и 1 Мај...тешко дека ќе се погодиме на нет ..пиши од понеделник...до 17 00 сум на скајп ...секој ден
  Инаку пошто сеуште немам интернет дома...на скајп сум скоро секој ден ..до
  17 00 часот.
  за hp:
  Па вака. Цената на нов процесор Core 2 Duo e околу 140 - 150 $ (моја цена: 70$ + 30$ матична )
  Цената на hdd (мојот не знам точно што марка е) во просек е околу 60$ (значи 30).
  Имам 4г рам... гледам ги продаваат од 800 до 1200 денари...(јас за 1000) значи 4000.

  Вкупно: 100$+30$ = 130$*46den = 5980 + 4000 = 9980den.
  Значи конечна цена би му дошла некаде 9900..
  Ако си заинтересиран ...или ако имаш некој предлог за цена...кажи..
  поздрав
  А колку пари е тој филтер и каков треба за априлиата... од кај да го набавам?:)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom