Пост на кој сте се изнасмеале

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ова со 2000 евра допрва ќе има заебанции. Ромиве во Прилеп пробуваат да се пишат дека имаат ковид оти разбрале од некој дека 2000 евра давале ако си болен. Некој што се стварно заразени му викале на волонтерите кој му носат храна и намирници дека ги чувале фискалните и после кризата ќе оделе во општина да ги рефундираат.

Не смее да се изгуби ремек делово :cuc:
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.704
Поени од реакции
22.117
Ако некогаш се обединат алијанса, беса, дуи, демокрација е ре и дпа во мега гига гранде убер шќипетар партија радникот мора да стане нејзин врховен и доживотен претседател.

Затоа што институциите не се грижат за албанците, затоа избегнува и полицијата да контролираат по албански населби, затоа што не и е гајле. А за македонците се грижи, за македонски празници има карантин, не сакаат да се заболуваат македонци.
Ама има идиоти и ретардирани кои мислат дека тоа е привилегија за албанците.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.303
Поени од реакции
4.694
Ако некогаш се обединат алијанса, беса, дуи, демокрација е ре и дпа во мега гига гранде убер шќипетар партија радникот мора да стане нејзин врховен и доживотен претседател.
Не, јас ќе бидам премиерот, така ми вети Али Амети.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.704
Поени од реакции
22.117
Не, јас ќе бидам премиерот, така ми вети Али Амети.
Радниче, ако им влезеш full Enver Hoxha mode на џамиите и ивз јас ветувам дека ќе те гласам, со сликање на ливчето со се, не се ни заебавам. Ќе го летам и орелот на плоштад и така е православен симбол. Ќе отидам во Киппер маркет и ќе направам 100 евра цех, а за одмор ќе уплатам во Саранда. Сите јадења ќе ги пржам со овча лој и ќе ги купам легално сите албуми на Гента Исмаили, и ќе ги преслушам. Ќе пишам отворено писмо до Визер за воведување на директна линија Скопје-Махачкала, мада за ова не можам да ти гарантирам реализација. За се ова ќе ти приложам видео доказ, само ти стани премиер и влези во Ататурк режим.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.303
Поени од реакции
4.694
Радниче, ако им влезеш full Enver Hoxha mode на џамиите и ивз јас ветувам дека ќе те гласам, со сликање на ливчето со се, не се ни заебавам. Ќе го летам и орелот на плоштад и така е православен симбол. Ќе отидам во Киппер маркет и ќе направам 100 евра цех, а за одмор ќе уплатам во Саранда. Сите јадења ќе ги пржам со овча лој и ќе ги купам легално сите албуми на Гента Исмаили, и ќе ги преслушам. Ќе пишам отворено писмо до Визер за воведување на директна линија Скопје-Махачкала, мада за ова не можам да ти гарантирам реализација. За се ова ќе ти приложам видео доказ, само ти стани премиер и влези во Ататурк режим.
Камо да си искрен дека си навистина за откоренување на исламот кај албанците.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.704
Поени од реакции
22.117
Камо да си искрен дека си навистина за откоренување на исламот кај албанците.
Ако отвориш невладина за сузбивање на исламот кај Албанците од мене имаш траен налог 20 евра донација секој месец. Толку можам. Услови се да сум во работен однос и да гледам дека стварно работиш на каузата.
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.655
Поени од реакции
4.142
Привилегија е да седиш на балкон и шпиунираш за да мрчиш по форум цел ден? Дај излези малце олабави се. Може и дечко што трча по стан на широк сокак ќе си најдеш.
Zosto posakuvas na nekogo da trpi vakva samostojna,nezavisna i nepogresliva devojka so otvoreni vidici kon sovrsenstvoto i ednakvosta vo svetot ?
@Cassaro ме изнасмеа добро :D:pos:
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.303
Поени од реакции
4.694
Ако отвориш невладина за сузбивање на исламот кај Албанците од мене имаш траен налог 20 евра донација секој месец. Толку можам. Услови се да сум во работен однос и да гледам дека стварно работиш на каузата.
Добро, ќе те држам за збор.,
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.306
Поени од реакции
10.320
Добро, ќе те држам за збор.,
Prati smetka vo privatna poraka i presmetaj kolku pari sakas da ne postiras nisto na forumov povrzano so politika vera, spremi eden dogovor i prati elektronski da go potpisam. Nekoi raboti nemaat cena a za se drugo postoi mastercard
 

Skorp

That guy...
Член од
30 јуни 2010
Мислења
1.173
Поени од реакции
2.112
Словенија беше на граница со најпогодената држава во Европа, па ја порамни кривата за еден месец и тоа со капацитет неспоредлив со нашиов и со људство и со капацитети за хоспитализација. И не само што граничи, луѓе практично живеат во двете држави, тераат одмори, викенди, бизниси.....со овој памет шо го немаме, да граничевме со Италија, сега веројатно ќе ни ставаа бетонски саркофаг врз глава како врз реакторон у Чернобил.
Може да гледаат у Словенија како не треба и да праат се' обратно од тоа....


:pos::pos:
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.136
Ова не беше гол, при 2-1 за Интер, и тоа е све што треба да знаете за утакмицата, у случај да се прашувате како тоа не тепале.


Прегледај го приврзокот 256526


Па да земеш рандом човек да избереш на планетава, значи било кој од катаљарда луѓе, сеедно дали е здрав, ментално болен, нема екстремитети, на смртна постела е, штотуку умрел, сеедно, плус тука ќе ставам и одредени животни ко мајмуните на пример, ова ќе го дадеа, но гаљардини ушлето погоди пречка, место да ја допре само и да дае гол, он ја пука у пречка.
:pos: :pos: :pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Се мислев дали во "пост на денот" или ваму ама ајде во оваа тема :D темплејт луѓе :pos: од А до Ш (y)
Лилјана Поповска, Павле Трајанов и Петар Богојески ми се ликови од тој калибар, 0 харизма, апсолутно антипатични, никаков став за ништо, освен што си го вработуваат членството по паркинзи и ја доусеруваат државава со секоја гарнитура, ништо друго конкретно не можеш да одвоиш за нив, како темплејт за луѓе се, заборавиле карактерни особини да им доделат. Да ги стават во исто време на дебатна емисија некоја, мислам дека ќе откажат сите камери од утепаната енергија што ја шират.
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Се мислев дали во "пост на денот" или ваму ама ајде во оваа тема :D темплејт луѓе :pos: од А до Ш (y)
Има една голема утка, за жал, баш не вработуваат по паркинзи туку по сериозни институции, а кадарот не им е ни за по паркинзи.
За "харизмата", тоа е тоа...
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.332
Поени од реакции
27.891
Абе глупости еј,анонимно. Мислиш којзнае што е работа,забаван натпревар на форум за забаву. Зар некој стфарно би гласаја за члана а не за фотку.Па и модератори као демек повише имале шансе да победиф,муда маријанови. Кој сака нека е,битна е фотка,битно е да се дружимо,битно е да се учестфуе(прва олимпијада 776 гпне, тк е кажан овј муабет)

Сфе усра бијонсе,како дете у песак се расплака и цитрони ги направи зшто модератори победувале,па и они су људи.Сфашта.
... и тебе те донесоа да „придонесеш“ во темата ама со пљампање, пушти фотка поарно, ја нисам усрала, само кажем понекад своје мислење као сви ви!:)
...е добро де битно да се дружиМо, модератори све први, а Ми други Че гледаМо каО теле У шарена врата, а кд треба да ставе тему- не могу, боли ме нога, имам састанак, нисам одавде... и коцка опет сама да се мУчи за тему! :(
да придонесу и да пљампам(куде га ископа овј збор жити сфе,што е овој,пехчефски?)

Друк пут не пробуј да пишуеш врањански,зшто поише удараш на бујанофски.
Бијонс пробува на кумановец да му пишува кумановски, ги погодува сите дијалекти во државава освен кумановскиот. Се засркнав со кафе и вчера и денес. :pos: :pos: :pos:
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Бијонс пробува на кумановец да му пишува кумановски, ги погодува сите дијалекти во државава освен кумановскиот. Се засркнав со кафе и вчера и денес. :pos: :pos: :pos:
Не е ич смешно кога истото го праи со дијагнозите што и е работа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom