Пост на кој сте се изнасмеале

C

CoolIris

Гостин
...да не беше смешно ќе беше трагично, дотичната што дели совети, од општа култура си знае дека Ксамил како приморски град е на „Егејско Море“ наместо на Јонско Море, па уште ми дели совети како да пишувам на форумов... :pos:
Советот беше најдобронамерен, најискрен и најколегијален. Тоа што не сакаш да го прифатиш е твоја работа и твој проблем. Его до плафон и никој ништо не може да ти каже, ти се си знаеш. Така никогаш нема да имаш позитивен фидбек од страна на пациентите. Авторитет со суета не се гради Бијонс!
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
@Сталкерот чекај малку ти тоа сериозно ми го пиша ова

1598119715342.png


за сега да ти читам пост во кој ставаш е со надреден знак?

и лица со ендокринолошки проблеми, пред сѐ дијабетис, се во ризична група.
ХАХАХАХХАХАХАХАХА
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.314
Веројатно да го немаше описов никогаш немаше да ме насмее видеово.
Ама вака со секој детал запазен... Орландони, Матераци, Милито... :pos:

Ова коничива ме потсети на едно видео од Интер коа имаше земјотреси у Јапонија пред неколку години. Види ги играчиве, као курташак да тераат
Глеј го Ранокија мисли смешка кажува,Цезар скроз потресен, паднат, гамбаре нипон океј? Ги праша хахахаха, Занети на памет научил како стихотворба, Лусио поспоро од погреб збори, Деки се глупира мисли у кафана е, Матераци како најобичен поздрав да кажува за телевизија КРТ, Киву како цела фамилија да му умрела, Орландони се занесува како скеч за к-15 да снима, Диего Милито како спикер за А1 телевизија од лице место во живо специјално за вас Диего ил принчипе Милито, Кутињо срамежлив, Снајдер ХАХАХАХАХАХАХА најсмешен, све утна што можеше да се утне, поима да се немало, ни име кажа ни ништо, дното го пробуши.

 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.007
Поени од реакции
55.268
Добро ме потсети на темава, вчера имав инфаркт, потрес на мозок и мозочен удар па забораив ШТО УСТВАРИ ВИДОВ ЈАС НА ТЕМАТА СЕРИЈА А...

Интераши, со среќа вечер у ЛЕ!
Морам да се пофалам од каде ќе ве гледам, немој да сте се брукале :icon_mrgr:
Прегледај го приврзокот 263256

Малце да ја разлепшаме темава пред затварање :love:
ти завидувам на сексот што ќе го имаш овде
:pos: :pos: :pos: :pos:
Каков човек. :kruna:
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.739
Поени од реакции
7.551
@Сталкерот чекај малку ти тоа сериозно ми го пиша ова

Прегледај го приврзокот 263462

за сега да ти читам пост во кој ставаш е со надреден знак?


ХАХАХАХХАХАХАХАХА
Yep, последица на хронично куроболие. Конзистентен сум во таа сфера.

Иначе, шо вака си ми запаметил пост од пред месец дена, дан те неам пецнато? :D
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Иначе, шо вака си ми запаметил пост од пред месец дена, дан те неам пецнато? :D
Морав да проверам дали беше ти. Ми се мешаш со Спојлер и со уште еден, не ми текнуе кој.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.960
Поени од реакции
17.738

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.818
Поени од реакции
10.965
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.441
Поени од реакции
13.857
Драа

Мноо ме нервираф клише муабети.Толко ли сте тапа да не можете да кажете некој муабет на сфој начин.Од такт ме вади кд ке слушну или прочитам муабети од тип:
Вукојебина,шта речи,дно дна,гаси интернет,северџанистан,где је печат,киша око Крагујефца,животе џоестику,Маѓарска нема море...
и следи ова..

Драга,

Значи дно дна, шта речи за оваа вукојебина наречена северџанистан. Све едно исто се дешава, идеш на шалтер сите документи спремни и таа со цвикерите ти вика а где је печат. Не знае ни да ти објасни што ти фали. Идеш вртиш као киша око Крагујефца, никој жив не знае да ти каже, нема кого да прашаш до душа. Го глеаш школскиот твој што едвај завршил школо седнал пицнат у кошула, позади пц ти се смешка те подјебава, еее животе џоестику расипан.. и ти да не се осетиш потчинет му пушташ смешка ееее те боли к.рот тебе што Маѓарска нема море хехехе хахаха кај си што праиш, ти враќа со некоја убер лоша смешка и така си идеш накај дома како умрен. Ја бараш смислата за живот што ја нема, едноставно гаси интернет мотај каблове.

:oeoeoe:
:pos: :pos: :pos:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
А што, Стек не може сам да си праша?
И одговорите во буквално иста секунда:

Не можев, со мајка му бев до сеа.
Може, ама зафатен е.
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: Дури ми падна и малце жал за Џонтра колку е наивен. :(
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Sakam,ne da ne sakam,ama ne mozam,sto da se pravi ke cekam tema>So koj clen od forumov sakate da odite na pazar ,ili bi sakale zaedno da cekate pred banka,ili mozebi zaedno na banja preku ministerstvoto ili prosto so koj clen bi sakale i izigrale partija domino vo Zena park.
Во темата "Со кој член на форумот би имале секс" :)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.905
Поени од реакции
84.307
Чолисимо има прашање:

Со кој ум тука некои мислеа дека со потпишувањето на Кокелан и Парехо Виљареал ќе биле далеку поопасни, Парехо е паднат во формата, а Кокелан е тежок просек
ob1 (real name no gimmicks) има одговор:
И јас тоа се прашувам. :D
Одговорот е во неговиот цитат, а тој е:

Инаку Виљареал ги потпишаа и Парехо и Кокелан, засега градат добар тим, Куби го собраа, ќе бидат интересни за гледање наредна сезона.
Човек на човека му е чолисимо
 

Kajgana Shop

На врв Bottom