Xbox360 гејмери

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
^^ Eве ти:
A refurbished Xbox 360 is a unit that has been either repaired or rebuilt to work as if it were new. They are normally either returns or trade-ins that have been fixed or repaired. A refurbished Xbox 360 is usually quite a bit cheaper than a new one.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ја има ли пробано некој Castlevania: Lords of Shadow?

Јас онака демото го симнав, чисто да ја ѕирнам, а предтоа само на трејлери и рецензии ја имав гледано.
А што да видам, вака во HD резолуција?

Па луѓе, играта има ебено прејака графика и анимација...сериозно, ај што фрејмрејтот паѓаше на моменти, страв ми беше дека ќе ми рикне конзолава од напор. Сум ја пробал и God of War 3, овде има опасно блиска графика до неа!

Ех, кој ќе чека сега 14 гига само. :)


Еве, доволно е ова на HD да го изгледате и се е јасно.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Јас ја играм моментално, го изрежав првото двд па кога ќе завршам второто. Графиката да на моменти е баш да застанеш и да си уживаш но има една работа која ја заебале МАКСИМАЛНО. Тоа е камерата значи толку лошо е изведно што некогаш го гледаш ликот како точка. Толку далеку оди камерата што не гледаш ни каде треба да одиш, дали може да паднеш напред и слично.
 
Член од
26 ноември 2009
Мислења
89
Поени од реакции
4
Ја има ли пробано некој Castlevania: Lords of Shadow?

Јас онака демото го симнав, чисто да ја ѕирнам, а предтоа само на трејлери и рецензии ја имав гледано.
А што да видам, вака во HD резолуција?

Па луѓе, играта има ебено прејака графика и анимација...сериозно, ај што фрејмрејтот паѓаше на моменти, страв ми беше дека ќе ми рикне конзолава од напор. Сум ја пробал и God of War 3, овде има опасно блиска графика до неа!

Ех, кој ќе чека сега 14 гига само. :)


Еве, доволно е ова на HD да го изгледате и се е јасно.
Јас ја имам играно ко излезе најпрвин го спуштив првото цд мислев ако е глупа да не трошам 14 гб па ми се бендиса и одма и фторото баш супер игра онака има посебен гејмплеј за графиката не можам да кажам на црт ја играв со то за камерата се сложвам во некои моменти е предалеку не е кратка ко некои други слични на неа да не жалите 14 гб се исплати. И Dante Inferno е доста добра игра појкето тука ја имат пробано ама за тие шо ја немат да ја пробат одма- препорачана од мене.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
ВАЖНО

Океј, зашто бе никој не пиша (бар немам приметено), дека нов профил и регистрација на Live = нов месец дена trial?

Иако ми рекоа дека не може наводно, вчера пробав и пак си добив безпари онлајн играње. Јесда на тоа фалените 360 Live сервери за кои се плаќа имаше само 4ца на Top Spin 4, битно работи.
Аиде креирајте нови акаунти и да поиграме нешто. :)
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.561
Поени од реакции
52.356
ВАЖНО

Океј, зашто бе никој не пиша (бар немам приметено), дека нов профил и регистрација на Live = нов месец дена trial?

Иако ми рекоа дека не може наводно, вчера пробав и пак си добив безпари онлајн играње. Јесда на тоа фалените 360 Live сервери за кои се плаќа имаше само 4ца на Top Spin 4, битно работи.
Аиде креирајте нови акаунти и да поиграме нешто. :)
Мислам дека неколку пати имаме спомнато во темава дека може на 3 акаунти да земеш еден месец голд триал. Јас мислам дека имам уште еден неискористено. Ќе проверам после.
 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
Хах не сум знаел за ова mac, јас само еден имам искористено до сега, ај ке пробам после.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Хах, не знаев ни јас, а баш сега освен вториот, регистрирав и трет пред да го прочитам DONEV. :devil3:

Ми требаше, да плескаме со другари PES и Top Spin 4. И така јас не сум за онлајн премногу, не можам да се посветам толку на игриве веќе за да ги совладувам и да бидам подобар од 12 годишни деца кои дремат на конзолата по цел ден.

Од 10 натпревари на Top Spin, 4 победени и 6 изгубени. Од тие 6, само 2 беа блиски, другите буквално ме прегазија. :D
 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
Алал да ти е mac стварно можело :) штотуку ме почасти со 2 месеци голд :) и btw играв и јас top spin 4 али само една и го згазив со Џокович :icon_lol:
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Мац... Ти си крив ако паднам во петок на колоквиум... Го јадеш да знаеш :D
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.086
Поени од реакции
8.135
Pro Evolution Soccer 2011-PAL-XBOX360-DAGGER да ми каже некој играва во које WAVE е ? фала
 
Член од
3 август 2009
Мислења
60
Поени од реакции
3
:)

Ne znam sto da recam .. go otvoriv ja izduvav prasinata mu staviv pasta na procesorite go priklucuvam i raboti ... arno ama ke poraboti edno 5min i potoa pak zakocuva .... e sega da prasam dali da mu napravam ladenje kako nekolku postovi nagore sto e prikazano so slikite dali ke ima nekoj efekt ili slicno ?
знаеш што препорачувам?? Да отвориш www.microsoft.org и прашај ги дали може да се поправи..И ќе го добиеш точниот одговор.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom