TheTimi
Поени од реакции
37

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ако можеш да ми објасниш како да купам игра од playstation store со македонска кредитна картичка ?
  Да не ја имаш случајно Left4Dead 2?.................Ако не оди одма на Steam и зимај 3.49 evra понудата трае уште 18ч52м.
  TheTimi
  TheTimi
  Хаха шо ќе ми е :P Ја преиграв на времето преку лан или као и да беше :) И плус не сум тука летово, нема коа да играме .. :/
  braid, plants vs zombies
  • Ми се допаѓа
  Reactions: TheTimi
  TheTimi
  TheTimi
  Фала.. Plants vs zombies ја имам на мобилен, Braid ја немам пробано а знам дека е добра така да најверојатно таа ќе ја симнам :)
  Darling
  Darling
  не грешиш со Braid. а ти ја препорачувам и Trine.
  TheTimi
  TheTimi
  Ја имам играно таа :)
  ОДМА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =) Се курчам што неможам сам да зимам :( Ти ебам сонито, толку го фалевте го земав и не е баш godlike конзола .... =) Ај од вторник сум слободен =)
  Те молам дади ми линкче ако ја имаш слегнано Call of duty modern warfare 2(Call of Duty 6) alteriw.net верзија
  игрите за ps 3 може да се играат на кодиран playstation3 значи не од чипован и пиши во пп кој иги ги имаш и цена и за битола како да ги пуштиме ?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom