Xbox360 гејмери

¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Дали некој ја пробал Limbo? 99 мега е, дали треба цел дуал лејер диск на тоа или може да се игра преку усб?
 
Член од
11 март 2011
Мислења
9
Поени од реакции
0
Abe dali nekoj od tuka ima Nintendo DS i ja ima Pokemon HeartGold (ne SoulSilver)???
 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
Дали некој ја пробал Limbo? 99 мега е, дали треба цел дуал лејер диск на тоа или може да се игра преку усб?
Limbo за мене е најдобра аркадна игра, можеш да ја играш ако ја префрлиш со усб ама мора да бидеш поврзан на интернет, прочепкај имаше туторијал некаде.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ја "плеска" некој Top Spin 4 онлајн?

Аиде да се најдеме, јас играм под јузер SerratedDread10 (Мајкрософт ми го даде, ме мрзи да го мењам сеа :))...играта е лудница.
 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
Mac извади ја новата Mortal Kombat, мноогу е јака, адни ме ке свртиме и на live, Woofer92LIVE ми е gamertag.
 
Член од
13 јули 2009
Мислења
534
Поени од реакции
243

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Ja neznam sto im e na ovie sto go oglasuvaat ORIGINANIOT XBOX(da ne kazam prva genearcija na XBOX) so naznaka Xbox 350 i ne e samo toj oglas na pazar 3 nego imalo i prethdono takvi. Od kaj im e toj naziv xbox 350????????? Eve primer http://wiki.answers.com/Q/Can_Xbox_350_play_Xbox_360_games
Не знам али смешен ми е :)

Дали некој има купено несто преку Дешборд за иск бокс лајв? Сакам да платам тој 1 долар за +1 месец трајл верзија на икс бокс голд али нешто ме заебава (пробав да платам со виза електрон од НЛБ).
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Не знам али смешен ми е :)

Дали некој има купено несто преку Дешборд за иск бокс лајв? Сакам да платам тој 1 долар за +1 месец трајл верзија на икс бокс голд али нешто ме заебава (пробав да платам со виза електрон од НЛБ).
Ти реков кредитна ти треба бе, оф. :)
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.582
Поени од реакции
52.412
Џои, од денес ти се придружувам со Кинект. Кои игри се најдобри? кои први да ги пробам?
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Џои, од денес ти се придружувам со Кинект. Кои игри се најдобри? кои први да ги пробам?
А браво, да му се изнаиграш се надевам дека си добро физички спремен. хахахахах. Биди спремен првите 3-4 дена да неможеш да мрдаш бидејќи ќе те боли се. Е сега што би ти препорачал, kinect adventures ти доаќа во пакетот, добра е колку да видиш како работи што работи.

Мене ми е врв Kinect Sport има куп мини игри забавно е, не ми се десило никогаш проблем во стилот неможе да те види или незнам какви проблеми. Менито е прекрасно за навигација (за разлика од некој други). Значи оваа игра ОБАВЕЗНО.

Пробаја ја оваа па ако не ти се свиѓа ќе бараме друго :)
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.582
Поени од реакции
52.412
Вечер ќе ми го донесат, а и при крај сум со лимитот па ќе земам од Драган неколку игри. Кажи други кои се подобри освен Kinect Sports.
 

Fear In Madrid

Hala Madrid ! ! !
Член од
26 ноември 2009
Мислења
332
Поени од реакции
37
Кажете некои добри игрици за играње онлајн..да има пред кого да се докажувам..не вака сам на себе :))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom