X
Поени од реакции
464

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Поздрав, ме интересира алфата, дали е уште валидна продажбата?
  X
  Xak
  Да, да валидна е. Ако си заинтересиран пиши во ПП.
  Два пати го имам преинсталирано. И пак исто ми правеше, сега повторно го инсталирав и доколку повторно така прави ќе го отерам у три леле.
  Васил МКД
  Васил МКД
  Не е до тоа, имам скоро 3гб слободен простор. Вчера два пати ми се блокира, ќе треба да се префрлам сега на Торент Стриминг. :)
  X
  Xak
  Xaxaxax epa ne znam sto te dupi :)
  jas od ovde prvo baram strimovi - eplsite.com/streams.html
  Znae tapa da bide i torrent stream, vcera ja gledav Barsa na TS i znaese da zaseckuva i buffering da pravi na 2-3 minuti ako ne i pomalce, a pisuvase deka ima preku 60 seederi + imam 50 megabita net :D
  Nisto ne poebaa sport club so prime :(
  Васил МКД
  Васил МКД
  И Ск Прајм и нашиве оператори. Али тоа е тоа, ќе се мачиме цела сезона со стримови.
  П
  Абе, има нешто у скопјево наше освен дропин меднес и спортлајф кај шо има јакни за бордање? Влагам преска у дропин, глеам јакна шо ја глеам 2 години по ред, 9000 на попуст од 12000. Се заебав пред две сезони со јакна Хајроуд шо освен потење, за ништо друго не ја бива...
  П
  Паган-др
  samo u xshop zaboraiv da projdam, ustvari mi tekna, ama vidov deka im e premesten dukjanot i me mrzese da vrtam. Goce kaj e ustvari? Rabotilnica?
  П
  Паган-др
  edino ako ne uspeam da najdam nesto na internet po autlet nekoj...ako slucajno imas neso obleka od oprema naracuvano pusti od kaj, ako ne, zdravje. kje se snaogjam nekako
  X
  Xak
  kje ti pisam sega poraka :D
  Не доби затоа што идиотот Аткинсон рекол дека го видел фаулот и не му бил за црвен картон. Не знам што да кажам, на Видиќ прошла сезона за еден обичен бодичек му даде црвен и ни ја одбија жалбата, свашта.
  X
  Xak
  Ццц па нели гледаат одпосле снимки. Мн цигинаски и селективно даваат суспензии, на циганон Пепе не му дадоа ништо кога го згази Меси, на овој пак ништо...
  Во Америката ли ќе бегаш
  Виља да си иде!
  Педро да си идел!
  Чави не чини!
  Пеп не чини!

  ТРОЛОЛООЛОЛОЛ
  X
  Xak
  Narkomani, ne znam sto drugo da kazam :D
  Пробувам да откажам некои работи...имав закажано за утре..Македонија-Грција баскет...времето требаше да биде друго не баш 5 саат...и он истово го кажува дај да смениме термин...зашто не би играле навечер?Обавези сите?!
  X
  Xak
  Сакам утре вечер да отидам до пиво фест да видам што како е и пробаме некое пивце интересно ако има :) Ако се договорите за навечер ок ако можам ќе дојдам, ако не другата недела :)
  Хаха, абе остави ги фановиве на Арсенал, 95% од нив се исфрустрирани од Манчестер и од Барселона :)
  Твоја е влезницата пријави се со име име и презиме таму.....
  П
  Другар случајно да не знаеш да има некој од Скопјево да превезува до Шапка и назад?
  ¯
  si za fifa da napravime?

  Samo kazi mi kako, eve se ukluciv na live...sto sea?
  Meне пак не знам кој ми беше кажал на 17ти, ама тука поубаво си пишува на 16ти.И јас на фб видех денеска, не знам поточно у која група, може и таму другар ти видел ама ништо чудно деца си прават фб страни и дават дезинформации.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom