Џои
Последна активност:
28 април 2019
Член од:
1 февруари 2007
Мислења:
8.407
Допаѓања:
2.075
Поени од трофеи:
205

Сподели преку:

Џои

КИНЕКТиран

Последна активност:
28 април 2019
  1. Божино
   Божино
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Божино
    Божино
    Free Shipping to Macedonia via HongKong Post Air Mail

    Инаку производот е refurbished, не new, што откако го изгуглав, звучи пак примамливо според цената. А и рејтингот и коментарите на производот и продавачот се одлични. Плав ќе си земам, бонбона. :)
    5 февруари 2014
   3. NinZZZa
    NinZZZa
    koga izleze telefonot bese 525 evra... a sega go ima na aliexpress za 143 :DDD
    5 август 2014
   4. Божино
    Божино
    кај има за 143? линк? :)
    5 август 2014
  2. Ficiani
   Ficiani
   друже да те прашам глеам се разбираш во мобилниве, па да не знаеш колку би коштал повик/смс од тука до русија?
   1. Џои
    Џои
    Зависи од операторот, можеш да најдеш на нивната веб страна
    20 јуни 2012
   2. Ficiani
    Ficiani
    на тмобиле сум, неможам да најдам од прееска барам
    20 јуни 2012
   3. Џои
  3. dzesika
   dzesika
   Ne ti se vospaleni site muskili od xbox-ot? :D
   1. Џои
    Џои
    Ne bidejki ne sum igral skoro cela godina :)
    12 јуни 2012
   2. dzesika
    dzesika
    Da ne go prodavas? :)
    13 јуни 2012
   3. Џои
    Џои
    Во никој случај :)
    13 јуни 2012
  4. Mac))
   Mac))
   Абе, ти зема Кинект од sendit/zavvi?

   Зашо јас глеам еден волан за xbox-от од зави, Ерт ми вика дека може немало да го пратат, а и ме интересира со царина како би било, пошо воланов е 79 фунти. Пиши коа моеш :)
   1. Џои
    Џои
    Да од сендит го зедов јас, ми го испратија а пишува дека електроника не праќаат. Но јас не ги прашав туку директно на buy им кликнав па ако не праѓаат ќе ми вратат пари. Се сложија ми го пратија но го пратија авионски и за 3 дена беше СК на аеродром. НО аеродромот наш ми зеде 2000 денари лежарина + fed ex 1500 денари. Така да пишиим да ти го пратат по обична пошта а не авионски. :)
    10 декември 2011
   2. Џои
    Џои
    т.е не таква брза пошта онака речиим најобична 2 недели да доаѓа :)
    10 декември 2011
  5. Божино
   Божино
   4 strokes are more fuel efficent and stronger at constant speed or long hauls
   2 strokes are easier to maintain and have excellent acceleration and initial speed.

   depends on what ur looking for in a bike. if u want to race or jump, 2 stroke. if u want to ride trails and desert, 4 stroke.
   1. Божино
    Божино
    Али ова е за МОТОРИ, за скутери е значително намалена разликата меѓу нив. На тебе е одлуката, што и да одлучиш нема да се заебиш. :)
    24 јуни 2011
  6. markok
   markok
   i da mi dades link od kade mozam da ja spustaam taa aplikacija. i kako da ja stavam vo mojot telefon.. pozdrav
  7. markok
   markok
   bratce., dali mozes da mi pomognes ... Vidov deka imas zboreno za iphone 4, pa mi interesira i mi treba pomos od tebe.. Dobiv iphone 4 od mojot brat poklon .. MI go donese od Kina. Go plativ so go plativ, no koa go sporedov so mojot priatel, toj ima nekoja aplikacija koja koga ke se ukluci na internet preku taa aplikacia (ikona ) spusta igri, aplikacii ... i se drugo...
   Dali mozes da mi pomognes
  8. Amacord
   Amacord
  9. Mac))
   Mac))
   Џои, да не ја напраиле Мајкрософт фркава со PSN? :))
  10. Гладиус
   Гладиус
   Од страната што ми ја даде можам даунлоад на пц да праам или и таа иде преку тел? Инаку го симнав appInstaler така да, сеа можам од пц нели:)
  11. Гладиус
   Гладиус
   Фала на помошта:) Мислам дека разбрав. Имаш некој предлог апликација шо би било убаво да ја имам?
  12. Гладиус
   Гладиус
   Неам вифи дома, така да ако можеш објасни ми го вториот начин:)
  13. Гладиус
   Гладиус
   Фала на одговор, ама не иде ова:) Треба ли вајрлес да иам низ дома или како? :)
  14. Префриганиот!
   Префриганиот!
   kako se gejmuva so kinect , dali ima interesni raboti i dali laguvat ...
  15. Mac))
   Mac))
   P.s. Viva la Playstation 3!!! :)
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Abe sto da ti kazam edna biografija do tamu i nazat i usedas istiot pat

  Kompjuteri

  Потпис

  [​IMG]