UEFA EURO 2020 - Panini Virtual Sticker Album

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.594
Поени од реакции
82.344
Oва беше доста интересно. Кој ќе го напунеше албумот мислам даваа топка. Сликичките мирисаа на мастиките, не изветрева мирисот на мастиката.

Од мастиките да ти паднат забите.
Автоматски споено мислење:

Не знам зошто кај нас го нема овој албум и сликички во продажба?
Прегледај го приврзокот 291195
Појма немам, ваљда не им се исплати :(

И ја би го собирал :(

А го има на балканов и овој и НБА.

НБА лани донесоа...

Сигурен сум дека ПЛ би собирале луѓе повеќе него ли 365 албумот...

@ДИСТРИБУТЕРИ АЛОО ЧИТАТЕ ЛИ ФОРУМОВ ЛУЃЕ БАРААТ ПЛ АЛБУМ, СЛЕДНА СЕЗОНА ДОНЕСЕТЕ ГО <3
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
11.493
Поени од реакции
5.456
Појма немам, ваљда не им се исплати :(

И ја би го собирал :(

А го има на балканов и овој и НБА.

НБА лани донесоа...

Сигурен сум дека ПЛ би собирале луѓе повеќе него ли 365 албумот...

@ДИСТРИБУТЕРИ АЛОО ЧИТАТЕ ЛИ ФОРУМОВ ЛУЃЕ БАРААТ ПЛ АЛБУМ, СЛЕДНА СЕЗОНА ДОНЕСЕТЕ ГО <3
Jaс не пратам фудбал ама знам дека во државава куп луѓе пратат Премиер лига, Лига Шампиони, Лига Европа и буквално животот им е фудбал. Така да би имало и заинтересирани за тој Премиер лига албум.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
4.040
Поени од реакции
4.997
Ја би збирал NBA, ако се 20 денари пакетче. :D
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
11.493
Поени од реакции
5.456
Ако има нешто тенис албумче можеби и би собирал.

Туку ајде да не ја натрупаме темава со непотребни работи што не се за во оваа тема.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
21.974
Поени од реакции
48.171
Кај баш финското лого ми се погоди последно да ми е. Сите се во потрага по него, цел ден не може размена да ми најде :D
 

Uchiha Sasuke

Sharingan User
Член од
21 март 2013
Мислења
3.552
Поени од реакции
7.091
Кај баш финското лого ми се погоди последно да ми е. Сите се во потрага по него, цел ден не може размена да ми најде :D
Ако го немаш најдено сеуште го имам за смена, толку и јас, уште Емерсон ми фалеше,вчера никако да се напрај замена ама денес ете ми се падна.
Screenshot_2021-04-10-08-47-07-505_com.uefa.stickeralbum.jpg
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
21.974
Поени од реакции
48.171
Ако го немаш најдено сеуште го имам за смена, толку и јас, уште Емерсон ми фалеше,вчера никако да се напрај замена ама денес ете ми се падна.
Прегледај го приврзокот 291489
Ми го смени вчера, кога ставив 20тина сликички. Фала ти.
Автоматски споено мислење:

Сеа ја отворив апликацијата и бинго :D

Screenshot_20210410-094843_EURO 2020 Panini Album.jpg
 
Последно уредено:

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.579
Поени од реакции
2.579
Кому му фалат rivals united - бујрум, скенирајте ги.

п.с оние швајцарските што кружат по нет се различни од сликичките за наш пазар (Погба... Алаба итн...) rivals united_p1.JPG
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
6.825
Поени од реакции
5.817
ми фали уште од чешка фан стикерот...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
6.825
Поени од реакции
5.817
ми фали уште од чешка фан стикерот...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
21.974
Поени од реакции
48.171
ми фали уште од чешка фан стикерот...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Епа треба да направиш замена за било која сликичка од Чешка.
Направи паблик риквест, стави се што имаш и барај сликичка од Чешка. Не заборавај да селектираш allow duplicates.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom