UEFA EURO 2020 - Panini Virtual Sticker Album

Ф

Флеш

Гостин
Кој ти недостасува од Германија?
Emre Can-Gernany
Semenov,znakot-Russia
Elmas,Bardhi-Western Bulgaria,Eastern Albania,North Macedonia(Greece),South Serbia
Автоматски споено мислење:

Koj imate moze i drugi
Автоматски споено мислење:

Како се прави мењавање на дупликатите на елек. албум на мобилен што е ?!
 
Последно уредено:
Член од
29 јуни 2018
Мислења
36
Поени од реакции
8
Здраво дечки да ве прашам дали некој кој учествува во наградната игра со собирање на кодови од лименките, за избирање на награди има подигнато некоја награда односно за колку време му има истата стигнато ?
Јас имав собрано 10 топки, со што може да се подигне награда од сет 4 лименки од 330мл.
Ја подигнав наградата онлајн преку андроид апликацијата, ми стигна меил испратив податоци за достава но никаде не е наведен рокот за колку време ке пристигне.
Веке поминаа 10 дена но сеуште нема пристигнато .
Доколку имал некој искуство да сподели.

:)
//
 

Kajgana Shop

На врв Bottom