Shawn Spencer
Поени од реакции
5.015

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Абе јас СУМ таа, ама не ме следиш ти, така што пак.... за некоја друга збориш :D
  Reliving Cinedays all over again..
  Ставен Долу од рајот. Ти стави некој од кратките на TMDB, мене очи ми испаднаа, не можам веќе. :P
  Shawn Spencer
  Shawn Spencer
  Не можам и мене ми испаднаа почнав да намалувам и гледање филмови и дремење по нет. :/
  Zlatikevichius
  Zlatikevichius
  Филмови и јас намалив. Дремење по нет - тешко некако. :D
  Си го гледал Дипан вчера ? Денеска пред филмов на Вуди кажаа дека им ги вратиле картите на сите што го гледале филмот...што се десило ? Имало грешка нешто при проекција или ?
  Да, се си мислев дека е Американец, голем лапсус од моја страна.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Shawn Spencer
  Shawn Spencer
  Shawn Spencer
  Може зашто цел живот е скоро во Америка, па го усолвршил англискиот. :D Инаку прочитај онака ако имаш време, интересна биографија има Шварци на википедија.
  Jack Reacher со Том Круз. Ако си фан на Том Круз ваљда ќе ти се допадне :)
  Shawn Spencer
  Shawn Spencer
  Повеќе сум Том Хенкс guy, затоа и си го симнав прееска Captain Phillips и му го чекам другиот (Saving Mr. Banks). Може ќе го ѕирнам и Ричер. :D
  Ej si ja gledal i Mentalist. I kako, ne mislish deka e plagijat na Psych? Koja te bendisuva pojshe?
  Shawn Spencer
  Shawn Spencer
  Ja gledam koga ja fatam na MTV 1. Ne e bas plagijat na Psych, iako ima dosta slicnosti. I za kraj normalno Psych e najdobra. Ne za dzabe se vikam Shawn Spencer ;)
  Фан на Шон Спенсер? :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Knife
  Саншајн.
  Саншајн.
  A Само Psych го гледаш од крими или и некои други?Си го гледал Декстер? :D
  Shawn Spencer
  Shawn Spencer
  Сум загледал некоја епизода на Крајм, ама веројатно зашто ја немам почнато од почеток и не ми делува многу интересно. Друга крими што ја пратам е Грим, многу добра серија. Нешто крими-хорор-мистерија е со разни натприродни суштества. Ти ја препорачувам, до сега е излезена само 1 сезона, втората почна на 13 месецов. И Teen Wolf ја гледам, со врколаци-мистерија. Пред недела дена заврши 2-та сезона. Ти?
  Саншајн.
  Саншајн.
  Јас само Декстер и Криминални умови покрај Видовитиот.Знам некогаш да погледнам и оваа Ghost Whisperers :D ама тоа е тоа се што гледам,баш ке ја погледнам таа серија што ми ја кажуваш... на крај од месец ке ја симнам :D
  Како Psych новата, ја гледаше? Мене ептен ме бендиса :)
  Shawn Spencer
  Shawn Spencer
  Ne sum ja gledal :/ Se mislev dali da ja downloadiram dali da cekam celata sezona da izleze ali po komentarov ke me teras da ja simnam :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom