UEFA EURO 2020 - Panini Virtual Sticker Album

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.580
Поени од реакции
23.467
За рандом заемна дали треба нешто да се штиклира ?
Не е можно ден ипол од 10 дупликати ниедна да не е сменета.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
10.026
Поени од реакции
10.722
Епа треба да направиш замена за било која сликичка од Чешка.
Направи паблик риквест, стави се што имаш и барај сликичка од Чешка. Не заборавај да селектираш allow duplicates.
се убив од правење замени со дупликати ама ставав рандом сеа ке налупам од чешка се

За рандом заемна дали треба нешто да се штиклира ?
Не е можно ден ипол од 10 дупликати ниедна да не е сменета.
да треба да кликнеш на allow duplicates и ставај по три тима за поише шанси


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
14.077
Поени од реакции
25.484
Финското лого никако да ми се падне во размена.
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.901
Поени од реакции
11.516
Финското лого никако да ми се падне во размена.
Беше за челинџ, и мене не ми се паѓаше..

Иначе ми фалат уште бр. 6 и Кристијано Роналдо (никој не го дава изгледа :D ), така што, ако ги има некој дупликат...пишете. :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.100
Поени од реакции
84.758
Од ова што гледам, изгледа познатите фудбалери последни се паѓаат тука. Веќе пар луѓе пишаа тука со познат играч дека го затворија албумов ако памтам добро.
Мене Мбапе ми беше последен.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.253
Поени од реакции
16.248
Беше за челинџ, и мене не ми се паѓаше..

Иначе ми фалат уште бр. 6 и Кристијано Роналдо (никој не го дава изгледа :D ), така што, ако ги има некој дупликат...пишете. :D
Ако не се смениш до утре ја ќе ти го пратам Роналдо.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.823
Поени од реакции
80.331
За тоа наградната игра треба да се пријавиш негде или аутоматски учествуваш со собирањево на албумот?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom