Secret Movie Jokester

grande-juve

е ај да плачеме сега
Член од
20 ноември 2017
Мислења
1.477
Поени од реакции
7.284
Ја на @Monte али забораив да зеам у предвид дека можда боље е да е глеан Франкенштајн оргиналот пред да се глеа комедијата.. мада не би требало толку да влијае
 
Член од
12 мај 2014
Мислења
1.007
Поени од реакции
1.799
Ја на @Monte али забораив да зеам у предвид дека можда боље е да е глеан Франкенштајн оргиналот пред да се глеа комедијата.. мада не би требало толку да влијае
Нема врска за оригиналот, едноставно очекував повеќе да ме насмее, а имаше само неколку такви моменти. :D
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.676
Поени од реакции
4.791
Ми го погоди филмот џестерот а и ја него, е сеа ако го начекам да праша ќе му кажам ако не.. каде е тој leak :anco:
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.783
Поени од реакции
33.572
Јас бев на @Tyler Durden кој не погоди дека сум јас. :P Мене појма немам кој ме заеба. :pos:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.271
Поени од реакции
22.546
Најдобро @Corvus да ја постира цела табела кој на кого му се има паднато и џабе да не нагаѓаме.
Инаку јас вчера дознав дека треба да гледам филм зошто пораката не се испратила кога трокираше ПП. И однапред и одназад му се извинувам на предложувачот :icon_mrgr:
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.329
Јас им се извинувам на @Ska Maniac и неговиот предложувач за пропустот од моја страна. Се надевам ска ќе го изгледа филмот и ќе ужива во него бидејќи доби прекрасен предлог, и уште еднаш се извинувам на двајцата за грешката од моја страна.
 
Член од
21 октомври 2011
Мислења
1.726
Поени од реакции
2.544
Нема врска за оригиналот, едноставно очекував повеќе да ме насмее, а имаше само неколку такви моменти. :D
Пародија е на конкретен филм. Ако не го знаеш оригиналот и што исмеваат, најголемиот дел од шегите изгледаат глупаво. Инаку е одличен.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom