Gazpapir
Поени од реакции
5.124

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Површна а :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Gazpapir
  Хоуп
  Хоуп
  Јас со оцените катастрофа. Имам некои седмици што ги обожавам како 10, имам и 10ки што се чудам зошто ми се 10. Подобро да се изјаснам за филм него да го оценам. :D
  Хоуп
  Хоуп
  Не знам на крај да оформам оцена реална :D Не ме бива.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Gazpapir
  Gazpapir
  Gazpapir
  Епа затоа не сакам да оценувам филмови што не се сеќавам за што оценка се.
  Ти одговорив таму ама те избришале и се споило моето со другото и види ете :))
  Gazpapir
  Gazpapir
  Јас го избришав. Ретардиран сум и си правев пресметки , веќе и ти пресметав тоа шо ми кажа во постот. :D Само џабе пресметувањето ко што кажав и на темата да не гледам толку многу серии и јас ќе ја имам таа бројка ако не е и поголема. :D
  Хоуп
  Хоуп
  И јас ко со дух муабет да правам :))
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Gazpapir
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom