PlayStation 4

Донев

На одмор
Член од
9 мај 2008
Мислења
32.719
Поени од реакции
46.738
Кога ќе завршиш.Само не читај на последните страни сега :D
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.333
Поени од реакции
12.307
Кога ќе завршиш.Само не читај на последните страни сега :D
Шо да читам, мајндфакот се деси веќе.
 
Член од
30 август 2017
Мислења
53
Поени од реакции
37
Дали во Галерија може да се плаќа на рака, сега за време на корона? Видов, на пр. во Синеплекс треба само со картичка.
 
Член од
7 април 2015
Мислења
1.538
Поени од реакции
817
Чудно оваа година за Блек Фрајдеј нема попусти никаде за ПС4, ПС4 про, а ниту за Хбокс Оне С и Х. Ниту кај нас ни во ЕУ/УСА.
 
Член од
7 април 2015
Мислења
1.538
Поени од реакции
817
Па уште фалеше за 25 да ја продаваат како ПС5 што е. Тоа е реална цена друже, попуст ќе беше да се продава за 18К, а обичниот за 12К. Годината кога излезе РДР2 имаше зделка ПС4 1тб + РДР2 за 200долари на Блек Фрајдеј во УСА/ЕУ. Оваа година ништо нема, а требаше баш сега да има попуст на старите конзоли.
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
2.413
Поени од реакции
3.790
Па уште фалеше за 25 да ја продаваат како ПС5 што е. Тоа е реална цена друже, попуст ќе беше да се продава за 18К, а обичниот за 12К. Годината кога излезе РДР2 имаше зделка ПС4 1тб + РДР2 за 200долари на Блек Фрајдеј во УСА/ЕУ. Оваа година ништо нема, а требаше баш сега да има попуст на старите конзоли.
Ти не бараш попуст туку бараш нормалната цена да биде помала од оваа што сега ја продаваат. Попустот е попуст без разлика дали за некого нормалната цена е висока или не.
 

The Wild Boy

лепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.337
Поени од реакции
653

Дечки, дали ова ќе заврши работа ако сакам:
PS4 да го врзам од HDMI во монитор кој што има VGA, и има audio порта (бидејки мониторот има вградени звучници.

Пишете ми да знам.
 

Solaire of Astora

A Hoonter must hoont
Член од
30 јули 2014
Мислења
3.875
Поени од реакции
10.675
4ka pro ja zemav polovna, i ne znam dali e cistena. Pri igri spie, samo malku se slusase koga igrav RDR2 L, inace bessumna e. Ima li nekoe pravilo koga ce cisti i slicno? Ne sum osetil da pregreva dosega.
 

Igorcemk

Само Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
10.429
Поени од реакции
12.948
Zdravo decki,

po se izgleda ke nasleda PS4ka :D

Tuku koi igri se must have? Moze da bidat i postari ne mi preci. Nemam inace premnogu vreme za dolgi igri. Posledna PS mi bese dvojkata togas PES i Gran Turismo mi ostavija golem pecatok.
 
На врв Bottom