Death Eater
Поени од реакции
30

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • T
  Ги најде книгите Хари Потер на македонски и знаеш ли каде би можел да го најдам четвртиот дел?
  Death Eater
  Death Eater
  Извини за предоцен одговор, не сум се вклучил тука неколку месеци. На македонски само првиот и вториот на старо (ако сеуште не се испродале на кејот кај Вардар) и последните два (990 ден. во Култура). Четвртиот дел во Македонија нема да можеш да го пронајдеш за да го купиш. Можеш само од некој кој знаеш дека го има и ако сака да ти го продаде, и во библиотеките сите ги има. Среќно во потрагата, пријатно! :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom