The Wild Boy
Поени од реакции
486

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Koj Hater e covekov na Samsung hahha , ama mozhe da im se fati poshto e supce shto nemoze da si dozvoli note , s ili najskapiot od a serijata ....
  • Гнев
  Reactions: The Wild Boy
  The Wild Boy
  The Wild Boy
  Извини душо, не се сите богаташи како тебе. Да имав пари нормално дека ќе го земев најдоброто што во овој случај е Galaxy S10+. Samsung ги хејтам пошто увек не ги бива да направат солиден уред за евтина цена. Еве оваа година со А класата колку толку се средиа, и ако не си приметила почнав да ги фалам. 1/3
  The Wild Boy
  The Wild Boy
  Сепак да, Xiaomi се подобри од Samsung за се друго освен софтвер, камера, издржливост. Еве сега јас планирам A50 да го земам, од Телеком за 14 бона ми го нудат што е добра зделка.
  Xiaomi Redmi Note 7 е 11-12 бона, и е малце појак (ако збориме GPU), ама последниве 2 години сватив дека не ми треба толку јак телефон. 2/3
  The Wild Boy
  The Wild Boy
  A50 испадна топ уред за мене. Си имам јас дома добар компјутер и не се замарам.
  Ако успеам да се вработам (здравје боже), можно е и S10+ да земам, али ке видиме.
  И, by the way не се сите богати како тебе.
  Ако го хејтам Samsung сигурно ќе има причина зошто. 3/3
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom