PlayStation 4

Член од
21 септември 2008
Мислења
13.563
Поени од реакции
10.171
Дали има некој купувано игри од https://www.facebook.com/spacenetgameshopmacedonia и дали е се како што треба?
Некако многу ефтини цени, гледам фифа 21 ја даваат за 1000 денари поефтино отколку што е на пс стор.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
6.409
Поени од реакции
4.632

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
21.367
Поени од реакции
45.801
А ја има некој играно 21 да направи споредба со 20ката?
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.304
Поени од реакции
11.629
А ја има некој играно 21 да направи споредба со 20ката?
Добра, според мене е далеку подобра од 20ката, се осеќа.
Од еднаш играње добив добро мислење.
За повеќе кога ќе изиграм уште неколку пати. :D
 
Член од
21 октомври 2009
Мислења
1.495
Поени од реакции
2.223
го има некој vr сетот за ps4 ?
се мислам дали да купам целосен vr сет за 230е или да го продадам пс4 pro и да ги додадам истите пари за пс5 :cautious:
 
Член од
30 август 2017
Мислења
53
Поени од реакции
37
Здраво, сакам да прашам нешто. Што мислите, оваа година ќе има black friday, поради коронава и тоа? Колку ќе падне цената на PS4, со оглед на тоа што PS5 ќе излезе, плус и black friday ќе биде. Што мислите, се прашувам што да очекувам o_O
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
21.367
Поени од реакции
45.801
Здраво, сакам да прашам нешто. Што мислите, оваа година ќе има black friday, поради коронава и тоа? Колку ќе падне цената на PS4, со оглед на тоа што PS5 ќе излезе, плус и black friday ќе биде. Што мислите, се прашувам што да очекувам o_O
Ќе има. Лани 12к мислам беше најефтиниот пакет (500гб слим со 1 контролер)
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.504
Поени од реакции
4.229
И јас мислам дека околу 12.000-13.000 мкд ќе биде и веројатно таа цена ќе се зацементира во наредни 2-3 години, додека продаваат PS4.
 

Донев

Модератор
Член од
9 мај 2008
Мислења
32.488
Поени од реакции
46.179
Јас се мислам дали да го продавам :unsure:

PS4 Slim 500GB + 1TB екстерен, 2 контролери
The Last of Us Remastered
God of War
God of War III Remastered
Uncharted 4
Horizon Zero Dawn Complete Edition
 
На врв Bottom