naumdb
Поени од реакции
5.488

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • naumdb
  naumdb
  кај си бе ив4е :)
  многу ретко доаѓам овде, за малце немаше ни да видам :)
  ivan988
  ivan988
  Хахахаха…дај викам да те пинг-нам :)
  Abe predviduvas za Kalisi deka vaka ke bide, ili? :D
  naumdb
  naumdb
  :) Абе со оглед како се одвива делото, ништо чудно на крај да испадне моето предвидување :D
  wot
  wot
  jas mislam nekolku pati ke se smeni toj so ke sedi na tronot, ama kalisi nema ni da go vidi, oti e glupa. :D
  naumdb
  naumdb
  И ти си во право, повеќе е по спортските настани и ослободувањето робови.
  Воведете таму гласовна верификација, кој ќе може да ја изговори буквата Х да може да се регистрира, останатите нека протестираат пред влада.

  Епски :)))))
  Абе не вреди со деца да се објаснуваш :))
  • Ми се допаѓа
  Reactions: naumdb
  naumdb
  naumdb
  Се откажав одма :) Никој не ми одговори, дали Филип Лазаров даде гол некаде кон крајот на првото полувреме? Отиод мојот агол изгледаше така :)
  В
  Види Фотос
  Ја на второ се вклучив, не бев дома, а резултатот изгледаше како на средина на прво полувреме да е, не ја глеав од почеток, а и поарно :)
  Значи овој Нојер многу бил ароганта фаца некако, не знам... :)

  Кога го гледам на ТВ вака ептен арогантно ми се понаша, или му е фацата таква или тактика му е некоја за да ги иритира напаѓачиве. :D
  naumdb
  naumdb
  Абе само така глуми, многу мирен дечко, со нас и кошарка би играл :) Заебан тип е, ама за да браниш онака треба и да си заебан, хехе... Не би сакал да сум Кристијано Роналдо кога би играл против него. Многу ме потсеќа на Шмајхел.
  Mac))
  Mac))
  Тоа гледам и јас, ептен некако ги провоцира намерно, тактички, психолошки...

  Ако е стварно така и не е арогантен, ондак поштувам :)
  Шо знаеш за работа во Германија?
  Јас се заинтересирав да идам, мислам и со тебе го праев муабетот еднаш,. На еден другар брат му беше лани, без агенција, не знаел ни јазик, па треба да седнам некој ден да направам муабет да ми даде некоја информација плус па може ќе терам накај немачка :)
  naumdb
  naumdb
  И јас имав другар што отиде, ама тој студира Германски јазик :) И една другарка и се потрефи на среќа да оди, ама појма неам како :) И ја мн. сакав на времето да одам во Германија, ама остарев :D
  beneamata
  beneamata
  Ти помина времето :)
  ivan988
  ivan988
  Другарка ти одтиде со студентска легитимација...ако има годинава...се мислам да одам и јас :)
  Колега си слушал економија на инвестиции? :)
  naumdb
  naumdb
  не, ама имам сличен предмет кај истиот професор, кој треба да го полагам на седми, а никогаш не сум го слушал :D
  A
  Anne.
  Оукеј значи ништо корист од тебе :роѕ:
  Каде ги зема патиките? :D Град?
  naumdb
  naumdb
  Ми ги земаа на freeshop-от на Македонско-грчка граница, ама мислам дека нема веќе :S
  The_Red1
  The_Red1
  Original se taka?
  naumdb
  naumdb
  Па колку што јас знам оригинал се. Беа спакувани во оригинал адидас кутија и се тоа.
  Ти ќе ме чекаш мене :pos:
  Ајде де, ќе биде, на пракса кај што беше, како помина? Ти ветија вработување или јок?
  Ајде ќе видам што ќе направам, па ќе ти кажам.
  Тебе уште колку предмети ти останаа до дипломирање?
  Кажи кои смерови и кои години се предметите, вака треба да барам од еден до друг :)
  beneamata
  beneamata
  Тешко со ова предметиве, кај ги најде од смерови кај што неам никој познат..
  А и знам дека многу брзо ти враќам :D
  Јузлез, особено за тебе :)
  Кажи што ти треба, може ќе најдам некои „врски“ да ти помогнам.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom