Game of Thrones

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
36.262
Поени од реакции
56.893
Дали соодветно се застапени, во кастингот и продукцијата, сите полови раси и вери?

Морам да прашам пред да посветам макар и секунда на ова.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom