Членови кои реагирале на порака #17032

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   kapadaster

   • Мислења
    3.157
   • Поени од реакции
    375
   • Поени
    160
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    35.467
   • Поени од реакции
    54.817
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   Nik20

   Неверифуван член од немаштија 31 од Велес
   • Мислења
    4.474
   • Поени од реакции
    3.438
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom