GavolRulz
Поени од реакции
11.157

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Мислев само мене ме иритираат, низ цел свет имам читано фанови на Ман Утд, никој никад за пари не спомнал муабет кога се дискутирал играч.
  Добар ти е стравот :D
  GavolRulz
  GavolRulz
  изгугла, а? :D
  Corvus
  Corvus
  Има еден комичар, gradeaundera што го има спомнато, од таму го знам :D
  Мартин забегитисот си го цитирал, се што ќе видиш чудно и глупо понашање, он е.
  I
  Ilumious
  Менко, Мистик, Скопјаница, Тасакси, Твикс1, Ексклузивукс и уште 6-7 такви :D
  GavolRulz
  GavolRulz
  Знам дека е забеган, уште кога почна да оживува теми од 95', ама го цитирам, ваљда ќе му дојде памет :D
  I
  Ilumious
  добро бар овој не досаѓа по ПП , други пациенти по 200 пораки ќе ти пратат со пцуење :D
  Можда јас ке гледам там, ако стигнам на време...
  GavolRulz
  GavolRulz
  Кога ќе знааш дали ќе стигнаш, ај кажи да се договораме заедно да одаме оти јас неем појма шо е дека е у СК.
  TheGeneral
  TheGeneral
  Остави ми број по ПП, шом испланирам ке ти кажам одма. Кај колко планираш ти да си у СК?
  GavolRulz
  GavolRulz
  У 9 сабајле тргнувам јас, така да там ќе сум до кај 11.
  оти не кажа дека првата е хед ту хед? :)))) сега треба да ја бриам другава... хаххаах
  Ф
  чувај си го грбот кога излегуваш од дома хахаха
  GavolRulz
  GavolRulz
  Организирано ми е јавно палење на плоштад :D
  Epa strasno si gi zaebal :) odi dokazi ima deka ne se tie :)) postrasno e toa sto i ti ke pocnis da veruvas deka tie ke se padnat :D :D hahaha
  GavolRulz
  GavolRulz
  е да бе, My last summer holiday :D:D Тоа го дават на деца од 2 одд.
  The_Red1
  The_Red1
  hahahha sto ti trebase be?? :D :D
  Abe, prvite temi sto gi napisa sea kruzat celo vreme :))) ti gi znaes ili gi dupis kaj da najdes? :D :D :D
  GavolRulz
  GavolRulz
  Кружат дека сите читат тука, и мислам дека се тие, ебаго.
  Шо ми требаше да лажам :D
  The_Red1
  The_Red1
  cek cek :) tebe od kaj ti tekna za A get better message? :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom