GavolRulz
Последна активност:
19 јули 2019 во 20:51
Член од:
23 март 2008
Мислења:
10.841
Допаѓања:
6.556
Поени од трофеи:
205
Showcase Items:
1
Пол:
Машко
Роденден:
23 декември 1992 (Возраст: 26)
Веб-страница:
Локација:
Струмица

Сподели преку:

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia, Машко, 26, од Струмица

I am the one who knocks! 27 јуни 2014

Последна активност:
19 јули 2019 во 20:51
  1. Ilumious
   Ilumious
   Мислев само мене ме иритираат, низ цел свет имам читано фанови на Ман Утд, никој никад за пари не спомнал муабет кога се дискутирал играч.
   1. На GavolRulz му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Anon
   Anon
   La Cara Oculta за мама
   1. На GavolRulz му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Corvus
   Corvus
   Добар ти е стравот :D
   1. GavolRulz
    GavolRulz
    изгугла, а? :D
    10 мај 2016
   2. Corvus
    Corvus
    Има еден комичар, gradeaundera што го има спомнато, од таму го знам :D
    10 мај 2016
  4. GavolRulz
   GavolRulz
   I am the one who knocks!
  5. GavolRulz
   GavolRulz
   ШО мајка ти?
  6. Ilumious
   Ilumious
   Мартин забегитисот си го цитирал, се што ќе видиш чудно и глупо понашање, он е.
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Ilumious
    Ilumious
    Менко, Мистик, Скопјаница, Тасакси, Твикс1, Ексклузивукс и уште 6-7 такви :D
    7 април 2014
   3. GavolRulz
    GavolRulz
    Знам дека е забеган, уште кога почна да оживува теми од 95', ама го цитирам, ваљда ќе му дојде памет :D
    8 април 2014
   4. Ilumious
    Ilumious
    добро бар овој не досаѓа по ПП , други пациенти по 200 пораки ќе ти пратат со пцуење :D
    8 април 2014
  7. GavolRulz
   GavolRulz
   I am the one who knocks!
  8. leandra
   1. GavolRulz
    GavolRulz
    ај :D
    19 мај 2012
   2. GavolRulz
    GavolRulz
    со среќа во реметењето на пријателите :)
    19 мај 2012
   3. leandra
    leandra
    Фала:D
    20 мај 2012
  9. Spiegel
   Spiegel
   We are United. And we don't like second.
   We like third! :)
   1. GavolRulz
    GavolRulz
    we like first, ама толко ни се можностите таа сезона :D
    7 декември 2011
  10. statusQuO
   statusQuO
   Инсталирај си AdBlock
  11. TheGeneral
   TheGeneral
   Можда јас ке гледам там, ако стигнам на време...
   1. GavolRulz
    GavolRulz
    Кога ќе знааш дали ќе стигнаш, ај кажи да се договораме заедно да одаме оти јас неем појма шо е дека е у СК.
    17 септември 2011
   2. TheGeneral
    TheGeneral
    Остави ми број по ПП, шом испланирам ке ти кажам одма. Кај колко планираш ти да си у СК?
    17 септември 2011
   3. GavolRulz
    GavolRulz
    У 9 сабајле тргнувам јас, така да там ќе сум до кај 11.
    17 септември 2011
  12. jovanovski
   jovanovski
   оти не кажа дека првата е хед ту хед? :)))) сега треба да ја бриам другава... хаххаах
  13. Фил Ајви
   Фил Ајви
   чувај си го грбот кога излегуваш од дома хахаха
   1. GavolRulz
    GavolRulz
    Организирано ми е јавно палење на плоштад :D
    15 јуни 2011
  14. The_Red1
   The_Red1
   Epa strasno si gi zaebal :) odi dokazi ima deka ne se tie :)) postrasno e toa sto i ti ke pocnis da veruvas deka tie ke se padnat :D :D hahaha
   1. GavolRulz
    GavolRulz
    е да бе, My last summer holiday :D:D Тоа го дават на деца од 2 одд.
    15 јуни 2011
   2. The_Red1
    The_Red1
    hahahha sto ti trebase be?? :D :D
    15 јуни 2011
  15. The_Red1
   The_Red1
   Abe, prvite temi sto gi napisa sea kruzat celo vreme :))) ti gi znaes ili gi dupis kaj da najdes? :D :D :D
   1. GavolRulz
    GavolRulz
    Кружат дека сите читат тука, и мислам дека се тие, ебаго.
    Шо ми требаше да лажам :D
    15 јуни 2011
   2. The_Red1
    The_Red1
    cek cek :) tebe od kaj ti tekna za A get better message? :D
    15 јуни 2011
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  23 декември 1992 (Возраст: 26)
  Веб-страница:
  http://www.manutd.com
  Локација:
  Струмица

  Интеракции

  Потпис

  На овоме свету могу да кажем,
  то што се дешава, то није истина,
  мислим на овоме свету, што би нагласио
  да пропаганда што вечина кажу
  да о овоме, то није истина.

  - Пауло Коељо