Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Дискусија во форумот 'Социјални мрежи' започната од viktordojran, 24 октомври 2009.

 1. Patience

  Patience

  Член од:
  10 мај 2010
  Мислења:
  783
  Допаѓања:
  2.875
  И мене така ми правеше цела недела. Mark all as read направено и пак на мобилен покажува непрочитана една порака.
  Земи на месинџерот на мобилниот отвори ги последните 5 прочитани разговори што си ги правел и напрај им Mark as unread. Ќе ти покажува црвено 5 unread, земи отвори ги повторно истите и нема да имаш ништо, ќе се изгуби. Глупа ствар знам, мене единствено така ми успеа. :)
   
 2. Ron Burgundy

  Ron Burgundy

  Член од:
  29 јуни 2014
  Мислења:
  7.863
  Допаѓања:
  8.288
  Има некој проблем со фејсбуков? Ми пишуваат луѓе ме гледаат онлајн а ја одјавен, ми се љутат не им враќам а врска си нема, што може да е проблемов? У логин сесии од сите места го одјавив профилот и пак ме дава онлајн
   
 3. Dani

  Dani 1 + 1 = 10

  Член од:
  22 јуни 2010
  Мислења:
  19.512
  Допаѓања:
  40.239
  И јас го приметив истото. До нив е.
   
  На Ron Burgundy му/ѝ се допаѓа ова.
 4. wot

  wot њ

  Член од:
  20 мај 2008
  Мислења:
  16.927
  Допаѓања:
  25.626
  Ako nekoj ti se ljuti ljuti mu se i ti
   
  На Ron Burgundy и Anon им се допаѓа ова.

Сподели преку: