Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Дискусија во форумот 'Социјални мрежи' започната од viktordojran, 24 октомври 2009.

 1. Ron Burgundy

  Ron Burgundy

  Член од:
  29 јуни 2014
  Мислења:
  8.634
  Допаѓања:
  8.746
  Пиши му на Зук, може ќе му се свиди идеава
   
  На Löwe му/ѝ се допаѓа ова.
 2. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  9.538
  Допаѓања:
  4.104
  :icon_lol:
   
 3. maxer

  maxer

  Член од:
  17 јануари 2014
  Мислења:
  490
  Допаѓања:
  778
  Која е процедурата за враќање на баниран фб акаунт,барав но не успеав да најдам линк за да испратам барање да се разгледа состојбата дали има шанса да се врати?
  И друг проблем е што истовремено е баниран и Инстаграм акаунтот бидејќи беше врзан со Фејсбук акаунтот (се логирав со Фејсбук на Инста) и за него би сакал да знам што може да направам,бидејќи долго време ги користам и двете социјални мрежи и не знам што се деси?
   
  Последно уредено: 15 април 2019 во 23:45
 4. Ron Burgundy

  Ron Burgundy

  Член од:
  29 јуни 2014
  Мислења:
  8.634
  Допаѓања:
  8.746
  никој не се замара со твојот акаунт, те банирал алгоритмот и тоа е тоа. Милионски акаунти се банираат секој ден на инстаграм ради спам, ботирање и слично па ништо. Направи си нов и готово.
   

Сподели преку: