Што антивирус користите?

LaDy D

All or Nothing
Член од
15 јуни 2006
Мислења
215
Поени од реакции
0
go koristev kasperski no mi projde trial period, norton mi go usporuvase komp pa go izbrisav i sega si koristam panda antovirusen program.
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Kaspersky како антивирус, а за огнен ѕид го имам Kerio Personal Firewall.... Сега за сега е ок, ама неколку дена само го имам. Претходно го имав Zone Alarm и ми правеше проблеми последната верзија и ја збришав... :) :)

Инаку реално најдобар огнен ѕид има Zone Alarm, а најдобар антивирус на планетава е Касперски додека НОД32 веднаш е зад него.
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
241
Поени од реакции
3
NOD32, малце се помачив дур научив како да го упдејтувам, ама многу сум задоволен..
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Доволно сум голем за сам да си го штитам компјутерот,не користам антивирус
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
Mr.F напиша:
NOD32, малце се помачив дур научив како да го упдејтувам, ама многу сум задоволен..
И јас го имам овој, ама како си се помачил за апдејт кога мене автоматски ми се апдејтува???
 

SuBZerO

Бигус Дикус
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.860
Поени од реакции
4.799
:buum:Jas mu davam sekoj den po eden upsarin i go drzam na toplo
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
241
Поени од реакции
3
vlatko напиша:
И јас го имам овој, ама како си се помачил за апдејт кога мене автоматски ми се апдејтува???
Ама ако ти е со крак, кога ќе го упдејтоваш ти се прави триал, а јас го упдејтовам со програмче од посебни сервери...
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.474
Поени од реакции
3.277
mRnO напиша:
Доволно сум голем за сам да си го штитам компјутерот,не користам антивирус
Abe ostaj ti taa rabota, i ja prvo mislev taka ama kolku i da pazis, ako ne nekoj spyware ili trojanec, togas tracking cookies 100% ke zakacis!
 
Член од
27 јануари 2007
Мислења
167
Поени од реакции
0
go koristam antivir,windows firewall,PC Tools AntiVirus,Spybot - Search & Destroy,CCleaner.prezadovolen
 

Kajgana Shop

На врв Bottom