Што антивирус користите?

Член од
13 јули 2006
Мислења
15.348
Поени од реакции
18.226
Гледам доста се користи AVAST, изгледа добар е!

Јас сум со Norton.
 

bodlikav

a.k.a C.Ronaldo
Член од
25 јануари 2007
Мислења
529
Поени од реакции
6
Јас користам Аctive Virus Shield скоро исти како касперскиот, и задоволен сум од него.
 

Lajce

Не за сркање
Член од
19 април 2006
Мислења
997
Поени од реакции
116
Не користам антивирус и супер ми е имам само фајрвол и тоа:toe:.

нема кочење нема вируси ама сурф само по безбедни сајтови:tv:
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
ја користам avg 7.1 и сеа ми вика дека ми е истечен и да го упграјдувам во 7.5 а тој е trial verzija.некое решение
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
Ја од неодамна го користам Bitdefender! Дали го користи некој друг и има ли некој да го пофали или да се пожали??? Сега за сега е добар само, со спајверот ко да не му иде најдобро:raz:
 

Whathell

Unspoken!
Член од
4 март 2007
Мислења
56
Поени од реакции
1
Имав AVG, ама го форматирав компјутерот 5-6 пати (можеби и не беше причината вирус) ама не ми се очитуваше виндоусот (а тоа е симптом на ворм)
Точно е дека не фаќаше многу рам, ама за мене не фаќа ни вируси

Како и да е, се префрлив на Нод32 (велат најдобриот антивирус за 2005 и шо ти знам таму која година). БАМ!, истиот проблем. Ова кракчево шо ја прави верзијата легална за 40.000 денови (или години) мислам дека ми ја за*ба работата. Мислам дека НОД32 е направен само за легални системи (мислам легални виндоуси) а не пиратски копии

Касперски 6.0 по 7 дена користење, ми пронајде 2 вормови во клучевите на Фотошоп и ТјунАп2007. и + ми пронајде тројанче :) И сеуште си го користам

Аvast. Многу добар антивирус, можеби и најефикасниот, само има 1 многу голем - ,а тоа е тоа што лапка многу рам (ова синото топче долу во таскбарот цело време си врти :) )

Нортон - најголемото срање. Зема премногу контрола над системот и мноооооооооооооооооооооооооогу рам меморија. Ич не сум задоволен од него
 
Член од
10 март 2007
Мислења
104
Поени од реакции
0
Nod32 само бидејќи автоматски постојано го скенира компјутерот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom