Што антивирус користите?

RoCkY_bAlBoA

младиот старец
Член од
28 јануари 2007
Мислења
11
Поени од реакции
5
Што не и пак имам вируси (нај веќе пробиваат порничите а ја ги имам "малку")
 

sinook

Rock 'n' Roll
Член од
26 февруари 2005
Мислења
218
Поени од реакции
2
Da ne znae nekoj od kade mozam da simnam Kaspersky so license key i slicno?Nekoj dobar sajt?Help!
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Касперски користам и сум задоволен...добро си ја врши работата
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.400
Поени од реакции
5.953
После сите тракатанци пак се вратив на kaspersky.
Добар е само што тешко се наоѓаат лиценци. :toe:
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Ni nod32 ni kaspersky ni norton nikoj.Jas si sum na Avast freeware abe ludilo si faka viruvcina ne go koci kompijuterot prezadovolen sum.Imav kaspersky ali mnogu koci a ostaj toa na black lista me stavija pa nemozev update da mu praam. :toe:
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
sinook напиша:
Da ne znae nekoj od kade mozam da simnam Kaspersky so license key i slicno?Nekoj dobar sajt?Help!

Abe jas go spustiv od na http://www.9down.com ama vidi da go najdes ima s serial do 2010 god.Pa probaj sto da ti recam kaj mene fati do koga ke vidime :helou:
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Rootc напиша:
Go koristam kasperskito veke 1.5 godina i ne e los. Sea imam eden problem pri updatetuvanjeto na virus database i mi pisuva nekoj error 27 od prvin mislev deka e padnat serverot ama veke 8 dena ne mozam da updatetuvam:nerv:

Abe nemozes update da mu bravis deka si na BLACK LISTA. Taka da cabe i formatirajne i se :toe:
 

Negatifo

...keep Jazzing...
Член од
25 мај 2005
Мислења
180
Поени од реакции
4
Пробајте AVAST! и нема да зажалите. Го користам веке 5-6 месеца и немам никакви проблеми. Многу е лесен,брз и безплатен. Download тука http://avast.com/eng/programs.html
 

outcast

login: failed!
Член од
29 јануари 2007
Мислења
424
Поени од реакции
8
Не би го препорачал аваст, иако има симпатичен интерфејс и е лесен на ресурси, заштитата што ја нуди е далеку од задоволителна. Јас го имав користено извесен период, па кога сменав на Касперски, испадна дека компјутеров ми бил дувло на секакви вируси/вормови. Разгледајте го следниов линк:

ЕДИТ: Линкот не е пристапен со директен клик, копирајте/пастирајте го во browser-от
 

stiffler

Heaven's got a hitman
Член од
27 јануари 2007
Мислења
31
Поени од реакции
0
ja iam kaspersky ali me nervira so se uklucuva polasaat, so prai startup scan ili neznam so
 

Kajgana Shop

На врв Bottom