Mr.F
Поени од реакции
3

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Видов во една стара тема за огаме дека си правел македонско огаме, па дали сеуште го имаш преводот или пак знаеш како се преведува огамето од англиски на македонски, бидејќи и јас правам едно огаме па ако сакаш да ми помогнеш ?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom