B
Поени од реакции
114

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • ¯
  ти не може да си сакан... Кој кур Хаус да плаче? за женската на Уилсон... позер
  ПM МЕН!!!

  Те сакам, ахахахахаха
  хахаха
  ахахахахахахах
  ахахахахахахахахахаха

  Ѕверка. :)
  Kak си бе данчо бе, :D нигде те нема пред некој ден дознав дека си член на форумов,гледав слики нешто и те видов , :) :)
  ¯
  реално и најискрено, Хаус, нема Шанси со Џек, хис а с’рџ’нт фор Крајст сејк :)
  ¯
  There's no House, he's some artist from UK who gives CRAP about peeps :(
  ¯
  Someone had :)

  Досега најјакото, овај му ја краде гитарата, овај му го киднапира пациентот :)

  Funny shyt :)

  Ama koga ke sejш da misliш deka ne postoi doktor Haus, cel svet se uriva na tebe :(
  ¯
  па пример, цело време се жали Марк (рандом име), и на крајот ке се преболи сестрата на марк... Сите почетоци се исти... Ајде, ако не си сфатил ништо нема да ти расипам.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom