влатко
Поени од реакции
178

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • kolku im bara druze za 3-te karti? ako e do 30e bi gi zel jas...Pozz
    влатко
    влатко
    druze kartite se kupeni za 60-70 evra mi se cini a ti gi sakas za 30. pozdrav
    OdMitico
    OdMitico
    ok druze,jas mislev ot tie najeftinite karti so odea 24e paket letoska...Stom se tolku kupeni,nisto...Airlija da naviva toj so ke gi gupi!!Pozz i se naj...
    Fala na odgovorot. Ke probam, Cod4 MW ja pominav na medium, ne mi teknuva nesto dali bese na high...Crysis isto na medium sve, samo ovaa Dirt (kecot) sto igra ke bese, nejkese ni na low sve i so najmala rezolucija...:) Usporuvase pa ubrzuvase, epten seckase. Sega ja teram Halo 2 , koe razocaruvanje u sporedba so kecot...So Mass Effect se mucham so crackovi, i taka...

    Izvini na latinicava, od internet kafic pisuvam, pred idenje, imam problemi so internetot doma...
    Pozz
    Можеш да отвориш нова со името на настанот, или евентуално стави ги сликите во Oldtimers темата.
    Сликите се закон, ама си ги аплоудирал преголеми, цел саат го едитирам мислењето :) Внимавај во иднина да не преминуваат 1024х768 пиксели :)
    Z
    интресетед:wink:ко читав манав на страницата та шо е за литванија ама поарно е ако ми објасниш ако сакаш пиши ми на профил :salut:
    абе од абц без да ги спуштиш ги гледаш онлине?
    ако ги гледаш без да ги спуштиш (онлине) ке ми објасниш кај да одам за да ги гледам и јас
    Фала, позз
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom