Шопинг Солун

Член од
6 април 2014
Мислења
3.751
Поени од реакции
4.338
Za nekoj sto bil za solun pred nedela-dve tocno li e deka edniot parking do pristanisteto bilo zatvoreno , na negovo mesto gradele objekt?
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
6.553
Поени од реакции
5.531
Za nekoj sto bil za solun pred nedela-dve tocno li e deka edniot parking do pristanisteto bilo zatvoreno , na negovo mesto gradele objekt?
јас не приметив такво нешто иако бев сконцентриран на левата страна зашто гледав слободно место дали ке видам, бидеејќи бев сместен на Цимицки и за жива среќа пред влез си најдов
а и преку тасета ако затворат некој паркинг и онака на секој чекор ги има


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
620
Поени од реакции
252
 
На врв Bottom