Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.751
Поени од реакции
8.837
Абе кажувам тоа што читав по медиуми. И него можно е да го даваат, глеаш Конте запнал за Канте...
Жими топките дека ќе го земат Канте нашите...овие од Челзи не пијат мастило...прејак играч е Канте ама никогаш нема да дојди во Интер да не си играат бајрам со умот.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Не, Кандрева беше подобар од него ланска сезона, затоа го земаа Хакими. Не знам како да ти објаснам дека офанзивно за сите бекови во лигата е Роберто Карлос.
Па не треба мене да ми објаснуваш колку е добар Хакими, јас веднаш кажав дека Интер направи одлична работа со него. Чисто прашував како се вклопи во екипата.

Се токмам Интер на хендикеп да го уплатам, затоа прашував.
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.751
Поени од реакции
8.837
Па не треба мене да ми објаснуваш колку е добар Хакими, јас веднаш кажав дека Интер направи одлична работа со него. Чисто прашував како се вклопи во екипата.

Се токмам Интер на хендикеп да го уплатам, затоа прашував.
18 гола ќе му стегнат...играја пред неполни два месеци каде Интер изнапромашија многу шанси и натпреварот заврши 0-0...после тој натпревар Интер направи серија од 7 победи со ред до Севиља.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.670
Па не треба мене да ми објаснуваш колку е добар Хакими, јас веднаш кажав дека Интер направи одлична работа со него. Чисто прашував како се вклопи во екипата.

Се токмам Интер на хендикеп да го уплатам, затоа прашував.
Па можеш, хендикепирана екипа сме хехехе.

Не бе шала на страна добар беше Хакими, језда со слаби екипи играа ама одма се гледа што е квалитетен бек. И мора да ги одерат вечер умренине, тие веќе 2-3 години се курчат против нас и ни кинат бодови на селски начин.
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.471
Поени од реакции
5.474
Бастони централно, без броз и шкриниар...

И пак Гаља стартер... Со ваков состав (ако биде овој) тешка утакмица не чека... Хакими и Перишич едино очекувам да напраат голема разлика офанзивно.

Screenshot_20200926-191253_SofaScore.jpg
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
Па можеш, хендикепирана екипа сме хехехе.

Не бе шала на страна добар беше Хакими, језда со слаби екипи играа ама одма се гледа што е квалитетен бек. И мора да ги одерат вечер умренине, тие веќе 2-3 години се курчат против нас и ни кинат бодови на селски начин.
И јас мислам дека ќе ги одерете овие,мртва екипа е фиорентина.
Глеј сеа мувлање

Sent from my SM-A920F using Tapatalk
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.057
Поени од реакции
12.554
Реков јас,не саботира малоумното копиле!

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Зошто и како Перишич игра на место на Хакими?

Некој со некакво логично објаснување? Има луѓе пари ставаат на Интер. :anco:
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.599
Поени од реакции
7.194
Ma ne be, sto kje ni se stoperi, moze i vaka so bekovi da krpime. :pos:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Па само вака ке му дојде памет да не го става Коларов ко централен дефанзивец... фиорентина 10 шанси напраија у 5 минути.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom