Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .
Член од
23 август 2010
Мислења
38.157
Поени од реакции
107.587

nigde ne izjavil taka no dobro eve ke ti veruvame deka bas toa go izjavil.
Тебе ти реков ли да не ме цитираш? Иди теши се дека имал поише бодови од Мурињо 2010 и не замарај. Почна лингурот со класичното квичење кога не му оди, како и во секој клуб. Убаво ти рече Марио вчера, овој не ти седи во Интер две години без титула, нарочито не ако вакви срања му се дешаваат.

Јас иако не го сакам ама баш ич ќе му дадам шанса и следната сезона, али се освен титула е рамно на срам, јад, чемер, беда, резил. Не може да си убедливо најплатен тренер у мртва лига, да ти донеле се што си посакал( извини Пеја што не ставив апостроф на се, да ти ебам матер и на тебе) и Аталанта да ти е на бод од тебе и притоа да си трето место.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.234
Поени од реакции
41.545
Pa u princip vcerasniot post press i ne mu e kvicenje no dobro, samokriticen e, garant ne ni procita sto tocno izjavil onaka na tepka si teras ko i u prethodniot post. Iako ja ocekuvav da prefrla topka i sea, ne go naprai toa.

Lukaku inace posle vcerasniot gol, 4ti igrac u istorija posle meaca najers ili kako i da se pisuva ovoj, i ronaldo, so barem 20 gola posle 30 utakmici u prvenstvo, a ne e ni izveduvac na site penali. Do vcera ako glumea ludilo so lautaro za penalite, da se menjaat na 1 penal, definitivno treba crniov od sea pa nagore da si ja prevzeme i ovaa uloga, nema utnato penal godinava, lautaro mislam deka vtor penal promasuva.
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
Тебе ти реков ли да не ме цитираш? Иди теши се дека имал поише бодови од Мурињо 2010 и не замарај. Почна лингурот со класичното квичење кога не му оди, како и во секој клуб. Убаво ти рече Марио вчера, овој не ти седи во Интер две години без титула, нарочито не ако вакви срања му се дешаваат.

Јас иако не го сакам ама баш ич ќе му дадам шанса и следната сезона, али се освен титула е рамно на срам, јад, чемер, беда, резил. Не може да си убедливо најплатен тренер у мртва лига, да ти донеле се што си посакал( извини Пеја што не ставив апостроф на се, да ти ебам матер и на тебе) и Аталанта да ти е на бод од тебе и притоа да си трето место.
Аа епа супер ,чим ти ќе му дадеш шанса ондак тоа е тоа,мора да ја зграби Тоњо.
Е ти ебам мртвиот јас тебе.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Ех копиле едно, не знам со што заслужи мајка ми ваков однос, поготово кога знаеш дека јас мајка ти ја третирам фер и коректно.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.157
Поени од реакции
107.587
Аа епа супер ,чим ти ќе му дадеш шанса ондак тоа е тоа,мора да ја зграби Тоњо.
Е ти ебам мртвиот јас тебе.
Дај бе губи ми се ти, да ти ебам тоа мегаломанското битие од 2 и пол метра, ти ебам тоа македонскиот Кириленко. Иди у пичку матер со се тоа твојот умрен тим за кој навиваш, дабогда никад не влезете во ЛШ.

Кај ме нервира Урко па сеа и ти ми фалиш со твоите експертизи. Потсети ме да те убијам кога ќе се видиме.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Без нервози, смирено. Иако Стефан навива за Интер, во основа е добар дечко. :D И брат ми навива за Интер, па не можам да го сменам.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Не знам од каде го имаат преведувано, ама изгледа Марота е нервозен левел Стеф https://ekipa.mk/na-marota-mu-pukna-filmot-ke-brka-deset-fudbaleri-od-dhuzepe-meatsa/
Алексис Санчез е прв на листата, Чилеанецот промаши две стопроцентни шанси во завршницата, по што Марота донел одлука да не го откупи неговиот договор со Манчестер Јунајтед.

Тренерот Конте ја загуби довербата во Диего Годин, па Марота сака да го избрка Уругваецот

Марота го загуби трпението и со Галјардини, кој промаши стопроцентна шанса при претходниот „кикс“ со Сасуоло.


Екипа стана смешки...
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Без нервози, смирено. Иако Стефан навива за Интер, во основа е добар дечко. :D И брат ми навива за Интер, па не можам да го сменам.
И брат му на Стефан навива за Интер, двојна трагедија во фамилијата... :D
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.310
Поени од реакции
7.445
Pa so ostavka nikoj ne ni cica plata. Samo ako popie otkaz.
Па да де, ќе има образ да поднесе оставка при неуспех а не да се инати.

Пази скоро се му донесоа, еве и Хакими за наредна сезона, гарант уште двајца по негов терк, една сезона помина, се аклиматизиграше сега 2 сезона мора да биде еве 4 поени од титула барем ќе бидам задоволен и полуфинале ЛШ... Не мора ништо да освои ама барем нека биде блиску и нека има напредок...
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
Дај бе губи ми се ти, да ти ебам тоа мегаломанското битие од 2 и пол метра, ти ебам тоа македонскиот Кириленко. Иди у пичку матер со се тоа твојот умрен тим за кој навиваш, дабогда никад не влезете во ЛШ.

Кај ме нервира Урко па сеа и ти ми фалиш со твоите експертизи. Потсети ме да те убијам кога ќе се видиме.
Хх зш вакви отровни стрели прике? Не ви е прв пат да се избламирате.
И нз кога ќе се видиме,заузет сум со мајка ти периодов хххх ,се да ти ебам клемпаво ја тебе.

Sent from my SM-A920F using Tapatalk
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.751
Поени од реакции
8.837
Настрана промашениот пенал...на Лаутаро страшно му е падната цената и треба сериозно да размислат доколку добијат 90+ милиони понуда од Барселона...ама од друга страна пак треба да го покриваат нападот а овај е млад што можи да се развива во иднина
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.098
Поени од реакции
16.298
Без нервози, смирено. Иако Стефан навива за Интер, во основа е добар дечко. :D И брат ми навива за Интер, па не можам да го сменам.
Уште полошо да е и за Барса е брат ти, се вразуми можда малце на старост само овај утот @Трибиани си остана глуп :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom