DeviAngel
Поени од реакции
16.600

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Заборавив вчера да додадам дека иако се е договорено, Челзи нема да стави потпис се додека нема осигурано замена.
  Во ТВ Тера работиш? :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: DeviAngel
  DeviAngel
  DeviAngel
  пу пу скраја да е брат :D
  Scirea
  Scirea
  Па во која ТВ работиш? :) Се сеќавам последен пат кога бев во Битола кај тетка ми пред 15на години само Тера беше од локалните :).... И што толку ја мрзиш оваа телевизија? :)
  DeviAngel
  DeviAngel
  Сега се 3 - Тера, Орбис и Мега. :) Не ги мразам бе оти да ги мразам не ми згрешиле нешто :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Scirea
  Ти не си салам шо му реплицираш на уфото :D
  DeviAngel
  DeviAngel
  досадно ми е :)
  SinisteR.
  SinisteR.
  Овај вторио плавио дрес ко на Маркизио на профилна шо ти е го порачав од Али, ама без бројка назад, не можев да се одлучам од кој да зеам.
  Со душа го чекам :D
  DeviAngel
  DeviAngel
  Јас другиот месец ќе земам од Маркизио. Нема двоумење тука :)
  Деви не те заебавам одсега за "прицкаме", само не го напуштај форумов, мољим те... :'(
  Крис Рок владее :D
  DeviAngel
  DeviAngel
  Еј сега гледам дека си ми пишал не ми стигаат нотификации. Крис Рок е шеф :) Уште кога се занимаваше со стенд ап :)
  Corvus
  Corvus
  пишала* :D
  И да, заебаваат нотификацииве нешто
  Форумов е due за апдејт
  DeviAngel
  DeviAngel
  Не е само форумов за апдејт а? :)
  Што ти било што си правел операција, Чедо Божјо...? :)
  DeviAngel
  DeviAngel
  Ми загној слепото црево Дедо Боже :P
  Scirea
  Scirea
  Со помин нека е... лежи одмарај и не го гледај Јуве, не треба да се нервираш во таква состојба :D
  Симињај Insanity и пукај ги нив. Не ти треба ни теретана, ни друго нешто. Страшно нешто е колку се добри, презадоволен сум јас, иако тренирав само 2-3 месеца.

  Пошто гледам совети бараше у темана... :D
  DeviAngel
  DeviAngel
  Абе ги имав на стариот windows ама со се теретана програма, ненормално добри се, лани бев во страшна форма од теретана сеа као fresh start =)
  Ѓаволесто ангелче, у ДК не е дозволено цитирање. Следен пат ќе си добиеш казнени поени. :)
  DeviAngel
  DeviAngel
  Длабоко се извинвам :) Сега дури го видов постот. BTW ДК беше ? :)
  blue ladybug
  blue ladybug
  Драга Кајгана. :)
  DeviAngel
  DeviAngel
  Готово :) нема да се повтори, извини уште еднаш :)
  Abe ne razmisliv shto pisav hahahaha

  Izbrishav posho kiksnav epten XD
  C
  Какво педерче...праи муабети со скаут на милан и не ме известува ццццц :D :D
  DeviAngel
  DeviAngel
  Прва класа од најдобрите :D, адниме на фб ќе ти пренесвам :)
  C
  Castiel
  aj Прати ми во пoрака линк :D
  C
  Битолчанец си бе? :D
  DeviAngel
  DeviAngel
  Сега следи најакото - не навивам за Пелистер :)), иначе сега брзо бев Ск а планирам пак накај 22-23 да поминвам
  C
  Castiel
  хаха богами реткост... :D мада и така нема фајде од нашиов фудбал... ама ипак :D
  DeviAngel
  DeviAngel
  Катастрофа нема ни вистински навивачи ако има и тие се засенети од наркомани, пијаници и уфилмани 'водачи' сегде истото. А како политика и клуб мн го поштовам Работнички, особено после утакмицата со Ливерпул мислам беше.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom