Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Морам да ве пофалам за организираноста,маичките ги видов лично од Думан,многу ми се допаднаа.Утре ви пожелувам многу среќа и ќе навивам за вас без разлика дали Пандев ќе стартува или не.За Мурињо да почекаме да заврши финалево па ќе видиме...
 

Massimo Moratti

engin90
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
156
Како ќе бидете утре облечени бе ? Со маичките или со дресови ? :vozbud:
 
Член од
30 декември 2007
Мислења
773
Поени од реакции
306
Во фан клубот на Реал, се лади пивото скарите чадат се е спремно за прославата по повод освојувањето на сите титули за идната сезона. Уште Мурињо да потпиши и готово е.:pos2:
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
Ако Мурињо не напушти, единствен што успешно би го заменал е Синиша Михајловиќ.
Forza Sinisa Mihajlovic !

--- надополнето ---

Морам да ве пофалам за организираноста,маичките ги видов лично од Думан,многу ми се допаднаа.Утре ви пожелувам многу среќа и ќе навивам за вас без разлика дали Пандев ќе стартува или не.За Мурињо да почекаме да заврши финалево па ќе видиме...
Утре ќе те облечеме со фан маичка од Интер, на Васко голем ќеиф ќе му напраеш.
Место за честитање во "Blue Cafe" .
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
ЗБИРАНКА

Значи да објаснам како ќе биде распоредот за утре !
Се собираме во 20:00 h на плоштад кај споменикот-коњаник Гоце Делчев ! БЕЗ КАСНЕЊЕ !!! Ќе дојде приватен камерман кој го снима цел настан. Секој од вас донира 50че за да се плати камерманот. Го направивме и списокот и распоредот на масите кој со кого ќе седи. така да СЕКОЈ од вас на плоштад добива лист на кој ќе го пишува БРОЈОТ на масата. Откако ќе дојдеме во Опера кафе, на секоја маса ќе има БРОЈ и список кој седи на таа маса... останатото не е во наши раце е во раце на ИНТЕР...
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Епа момци со среќа уре,легнвуам сега со една од моите најголеми желби во последниве години! Тоа е Интер да го подигне пехарот утре!!!!!

FORZA INTER!!!

J.ZANETTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:love2:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Значи да објаснам како ќе биде распоредот за утре !
Се собираме во 20:00 h на плоштад кај споменикот-коњаник Гоце Делчев ! БЕЗ КАСНЕЊЕ !!! Ќе дојде приватен камерман кој го снима цел настан. Секој од вас донира 50че за да се плати камерманот. Го направивме и списокот и распоредот на масите кој со кого ќе седи. така да СЕКОЈ од вас на плоштад добива лист на кој ќе го пишува БРОЈОТ на масата. Откако ќе дојдеме во Опера кафе, на секоја маса ќе има БРОЈ и список кој седи на таа маса... останатото не е во наши раце е во раце на ИНТЕР...
Ќе бидеме послушни.
Петка за организираноста.
Ова универзитетска 10ка. :)
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ja sum kLeeeeeeeeeeeeeeeeeen :)D AEma utre sum so 10kaaaaaaaaaaa :))) FORZA INTER, FORZA RAGAZZIIIIIIIIIIIIIIIIII :)))))))))


INTER SIAMO NOIIIIIIIIIIII :) Campioni DITALIAAAAAAA :)))))))))))))))))))) OLE OLE OLEEEEEEEEEEEE :)))))) FORZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

<3 <3 <3
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Ja sum kLeeeeeeeeeeeeeeeeeen :)D AEma utre sum so 10kaaaaaaaaaaa :))) FORZA INTER, FORZA RAGAZZIIIIIIIIIIIIIIIIII :)))))))))


INTER SIAMO NOIIIIIIIIIIII :) Campioni DITALIAAAAAAA :)))))))))))))))))))) OLE OLE OLEEEEEEEEEEEE :)))))) FORZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

<3 <3 <3
Пак си заборавил да се напиеш од апчињата,а? :star:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Fuck off ;) SIAMO NOIIIIII :) FORZA ITALIAAAA SIAMO NOIIIIIII CAMPIONI D ITALIAAAAAA :))))))))))


Auuuuuuuuuuuuuuuu :)))

19:55 :)) FORZA INTER , forza RAGAZZI :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Мое масло е ова ,,,, заборавив да му напоменам дека диетата што му ја препорачав стрикно е забранет алкохол... My Bad :pos:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Мое масло е ова ,,,, заборавив да му напоменам дека диетата што му ја препорачав стрикно е забранет алкохол... My Bad :pos:
Кога ќе завршиме со маиците може да го продаваме Дек0 на сајтот. Ќе организираме нешто ко аукција. Гаранција 3 месеци + иде со комплет упатства :pos:
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
ЗБИРАНКА

Значи да објаснам како ќе биде распоредот за утре !
Се собираме во 20:00 h на плоштад кај споменикот-коњаник Гоце Делчев ! БЕЗ КАСНЕЊЕ !!! Ќе дојде приватен камерман кој го снима цел настан. Секој од вас донира 50че за да се плати камерманот. Го направивме и списокот и распоредот на масите кој со кого ќе седи. така да СЕКОЈ од вас на плоштад добива лист на кој ќе го пишува БРОЈОТ на масата. Откако ќе дојдеме во Опера кафе, на секоја маса ќе има БРОЈ и список кој седи на таа маса...

морам да замарам, зашто ќе биде пак како со промена на локацијата, да не ми се прават некој на 3ипол !!!
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538

Вчерашниот тренинг... Бало пак се закара со некој, не му доаѓа памет бе...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom