Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
Околу маиците...

Остнаа уште 8-9 маици XL и XXL (повеќето ХХL) . Аки, како член на форумов, ќе ти ја чувам таа, па накнадно ќе се договориме како да ти ја дадам.
Па нема да доаѓаш ти на собиранкава? :)
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Утре намеравам да дојдам со Вас. Кажете каде ќе се собирате, да си знам . . .
 

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
Ќе идам, него ти збореше дека во Гевгелија/Дојран кај ли ќе идеше? :)
Ке ти е*ам Гевгелија :) Нема шанси да пропуштам да славам со вас :)
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
Мене кој ме е*е. а? :)
Нејќе више иначе кај те заборавам тебе:) хаха
Неможам само оној Ј.Занети да го сватам,човек ве тагнал,овој па се напали ко млад мајмун,билан ова она..
Ај утре убаво да си поминете таму каде што ке се собирате:)
 
С

Спенсер

Гостин
и мене не ме тагнале... и мајца имам,и со вас идам утре а вие... ахххх... :pos2:

него,да не читам 5-6 страни назад,се брзам сега. за утре што бидна? му кажав на марсо да ме стај у список,па сеа??? значи??? и тагнете ме... :pipi:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ке ти е*ам Гевгелија :) Нема шанси да пропуштам да славам со вас :)
Не лажи, а виде ја идам одма ја заеба Гевгелија. А Деко гарант десет дена те молел предтоа. Кутар Деко. Ај што има outdated ник, па уште ти не го сакаш.
 

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
Не лажи, а виде ја идам одма ја заеба Гевгелија. А Деко гарант десет дена те молел предтоа. Кутар Деко. Ај што има outdated ник, па уште ти не го сакаш.
Имаш право Мац,само заради тебе идам :) Договорот останува го пцуеме Howard Webb од почеток па до крај :) Иначе за Деко,како може човек да не го сака? :)

--- надополнето ---

Имаш право Мац,само заради тебе идам :) Договорот останува го пцуеме Howard Webb од почеток па до крај :) Иначе за Деко,како може човек да не го сака? :)
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.411
Поени од реакции
6.549
Нејќе више иначе кај те заборавам тебе:) хаха
Неможам само оној Ј.Занети да го сватам,човек ве тагнал,овој па се напали ко млад мајмун,билан ова она..
Ај утре убаво да си поминете таму каде што ке се собирате:)
не шири реа по фан клубов, ебате сељакот не тагнал, сеа фраер ли си оти не тагна? мало дете, разбрало 2-3 опции од фејсбук и ќе си играме тагнување тука, па после и уште ќе вреѓа. не за џабе еден колега амеби ве вика.
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
1.026
Поени од реакции
682
Дај бе означетеме и мене во темава ИЛИ ќе направам трансфер како Торпедо хахахаххахахах
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Одличен беше фанот наш на Интер.Скромен со одговори претцизни!
Благодариме :)

п.с. Зоки си ебеш, што не кажа порано да резервираме за тебе, Марсо прави резервации по маса, како на свадба :pos:
Пишиму на него, можеби сеуште има место.

п.п.с. Прекинете да се педерчите, јас седам до Мац :icon_lol:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Да ве ебам штета што немом да дојдам од БТ сум е*аго а како што гледам само јас сум од долниот дел другите сите од Велес/Скопје па можите собиранки да прајте е*аве шупаци:pos2:
Стварно многу сум љубоморен на вас што ќе се собирате ама сериозно не сум во состојба да дојдам бидејќи за матурата сите пари ги испое*ав и толку од мене..ај барем маичката цел ден ќе ја носам и на вас ќе ме потсеќа:back:....:pos::pos::pos::pos:..иначе дедо Фергусон сигурен бил во наша победа...:salut:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ej drugari ako ima uste edna XL po moznost, ako ne XXL, cuvajte ja za utre - za drugar moj izrazi zelba eve. Ako nema zdravje :) Koga ke procotas FA pisi mi na profil, da znam sto da mu pisam :))
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom